Рівненський пологовий без корупції, та з високим рейтингом | Газета 7 Днів

Рівненський пологовий без корупції, та з високим рейтингом

03.01.2019 10:09
Переглядів:701

Майже за тиждень до Нового року Рівненський міський пологовий будинок отримав нового очільника. Кадрова конкурсна комісія рекомендувала призначити головним лікарем закладу Світлану МУРАВСЬКУ. Як стало відомо, контракт із нею укладуть уже в січні 2019 року.

   Упродовж листопада-грудня Світлана Муравська виконувала обов’язки керівника пологового, а до цього очолювала одне з відділень у закладі.

   До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Пологовий будинок» РМР зголосилося двоє: попередній керівник установи Сергій Сулімовський (його контракт завершився у листопаді 2018 року) та в.о. головного лікаря Світлана Муравська. Претенденти представили на розгляд членів комісії свої програми розвитку закладу, з кандидатами провели співбесіди. Пан Сулімовський, серед іншого, зробив наголос на створенні електронного реєстру медикаментів, впровадженні інновацій та переведенні працівників на контрактну форму роботи. А пані Муравська говорила про покрашення оснащення пологового будинку, постійне підвищення кваліфікації персоналу та боротьбу з корупцією.

   Більшістю голосів (4 із 6) комісія підтримала кандидатуру Світлани Муравської.

Коментар

Світлана МУРАВСЬКА, в.о. головного лікаря КНП «Пологовий будинок» РМР:

 

– Це перемога всієї команди. Сподіваюся виправдати надії колективу і зробити пологовий одним із кращих мед­закладів міста. Працюємо зі спонсорами, сподіваємося на підтримку міської влади стосовно оновлення обладнання нашого закладу. Кардинальних кадрових змін не планую, бо колектив спрацьований. Це команда однодумців, маю підтримку від заступників у своїх планах і намірах.

   Як повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ, подання від кадрової комісії він уже отримав, тож контракт із Світланою Муравською буде підписаний у першій половині січня 2019 року.

   – За той час, що Світлана Іванівна виконувала обов’язки головного лікаря, претензій до її роботи не було. Вона змогла отримати підтримку колективу, – наголосив чиновник.

   Рішення про термін контракту з новим головним лікарем пологового (закон дозволяє укладати його на 3-5 років, – прим. ред.) поки що не прийняте.

   Тим часом Сергій Сулімовський нині працює лікарем в установі, яку він донедавна очолював. Віктор Іськів висловив сподівання, що так буде й надалі, адже «він – хороший спеціаліст».

   Нагадаємо, наприкінці листопада Сергій Сулімовський звинуватив Світлану Муравську в підробці документів і тиску на персонал. Однак скандал продовження не отримав.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?