Рівнянки програли чемпіону | Газета 7 Днів

Рівнянки програли чемпіону

11.01.2019 23:12
Переглядів:152

Жіноча команда БК “Рівне” вирушила у столичне турне. І першим суперником став чемпіон України - “Київ-Баскет”.

П’ятнична гра видалася напруженою, але більший запас міцності виявився у господарок – у підсумку перемога киянок 81:55. Киянки пішли у відрив вже наприкінці першої чверті (23:15), але рівнянки декілька разів скорочували відставання. І лише в заключній чверті киянки зробили ривок – 11:0 – спокійно дограли матч.

Найрезультативнішою в складі БК “Рівне” стала Тетяна Гаврильчик, яка оформила «дабл-дабл» - 16 очок та 13 підбирань. 13 пунктів на рахунку Людмили Спиридонової. А в киянок лідером стала Вікторія Кондусь - 33 очки.

У суботу рівнянки грають з іншим лідером – столичним «Динамо-НПУ»