І лідеру рівнянки програли | Газета 7 Днів

І лідеру рівнянки програли

12.01.2019 23:38
Переглядів:135

У другій грі столичного турне жіноча команда БК “Рівне” грала з нинішнім лідером чемпіона у України - столичним «Динамо-НПУ».

Рівнянки феєрично розпочали гру – на 4-ій хвилині вони вигравали 8:1. Динамівки згодом дещо виправили ситуацію – на фініші першої десятихвилинки рахунок уже став 14:9. А на велику перерву лідерами пішли вже киянки – 27:23.

Надалі команди продовжували по черзі лідирувати. Ще за сім хвилин до закінчення гри  попереду були гості - 45:39. Проте досвід динамівок у вирішальні моменти дався взнаки, які й виграли – 60:52.

Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала наша капітан Людмила Спірідонова - 18 очок + 13 підбирань, у Тетяни Гаврильчик також «дабл-дабл» - 10 очок і 15 підбирпнь.

У суботу, 19 січня рівнянки приймають «Вінницьких блискавок».