Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

План рішучого наведення порядку в державі оприлюднив у Рівному Валентин Наливайченко | Газета 7 Днів

План рішучого наведення порядку в державі оприлюднив у Рівному Валентин Наливайченко

12.02.2019 12:55
Переглядів:132

У ході прес-конференції, що відбулася днями в Рівному, журналісти прямо запитали в кандидата на посаду Президента України, лідера Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентина Наливайченка: як з 44 зареєстрованих учасників президентських перегонів визначити, хто з них – реальний, а хто – технічний? 

Відповідь була на диво логічною і лаконічною. Ті кандидати, які мають розгорнуті виборчі штаби, виважену президентську програму і наживо під час поїздок по країні спілкуються з людьми,– справжні, а решта, відповідно,– штучні.

До слова, сам Валентин Наливайченко впродовж останнього року не лише встиг уже кілька разів обїхати всю Україну, презентувати українцям свою програму дій, а й реалізувати деякі зі свої намірів. Так, вважаючи, що, допоки на сході триває гібридна війна, Україні важко розраховувати на економічний розвиток і процвітання, Валентин Наливайченко єдиний серед політиків ще торік влітку презентував свій широкомасштабний поетапний «План відновлення миру». Розроблений за участі провідних українських і міжнародних фахівців документ передбачає три основні напрями: порятунок наших бійців із полону, підписання вже готової міжнародної угоди з деокупації українських земель і відновлення економіки, виробництва на вітчизняних заводах.

– Ставши Президентом України,– наголосив політик,– у свій другий робочий день я відразу візьмуся за втілення плану дій із відновлення миру та докладу всіх зусиль, аби примусити російського агресора вивести свої війська і спецслужби з українських територій.

Водночас Валентин Наливайченко окреслив свій план рішучого й жорсткого наведення порядку в державі, завершення реформи децентралізації і, чи не найважливіше, відновлення економіки.

– Настав час дати людям право призначати та відкликати керівників місцевих правоохоронних органів та судів, – вважає політик. – У країні має запрацювати принцип невідворотності покарання для людей, які працюють у владі. Тому першими моїми ініціативами на посаді глави держави будуть законопроекти про імпічмент Президента, скасування депутатської та суддівської недоторканості, заборону займатися бізнесом, будучи при владі.

Разом з тим, Валентин Наливайченко має намір запровадити електронний уряд, що передбачає створення єдиного веб-порталу з надання всіх адміністративних послуг.

– Це,– переконаний лідер Громадсько-політичного руху «Справедливість»,– дозволить подолати корупційну складову та дасть можливість кожному українцеві без черг і хабарів вирішити будь-яке питання – від реєстрації автомобіля чи відкриття бізнесу до запису дитини у дитячий садок чи школу.

Особливу увагу серед пріоритетних напрямів своєї президентської діяльності Валентин Наливайченко відводить відновленню економіки. План його дій передбачає лібералізацію малого бізнесу, максимальну доступність і здешевлення кредитів, заборону силовим органам втручатись у роботу підприємців, а також це й серйозна підтримка українських підприємств, наприклад, за рахунок оборонних замовлень. Крім того, політик вважає, що Україні потрібен дієвий і ефективний Кодекс соціального захисту громадян, який «змусить раз і назавжди будь-який уряд своєчасно і в повному обсязі виконувати соціальні зобов’язання, виплачувати пенсії, стипендії, зарплати й інші соціальні допомоги».

Андрій НАДОЛЬСЬКИЙ

Політична агітація

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?