Рівненські баскетболістки двічі перемогли львів’янок | Газета 7 Днів

Рівненські баскетболістки двічі перемогли львів’янок

12.02.2019 14:36
Переглядів:100

Непростим видався для юних рівненських баскетболісток домашні поєдинки чемпіонату країни (вища ліга) з львівською «Політехнікою». Наші гості зазвичай включають до складу своєї команди «делегатів» з суперлігового СБК «Львів».

І цього разу у Рівне приїхали досвідчені Катерина Скакаліна, Анжеліка Зволяк, Анастасія Ковтун, Оксана Веремчук і Валерія Околович. Саме Скакаліна і створила основні проблеми для рівнянок, раз по раз результативно атакуючи та надійно захищаючись. Особливо в дебюті зустрічі, коли наші землячки пристосовувалися до протидії більш досвідчених суперниць.

Перша чверть – 23:24, але вже в наступній десятихвилинці БК «Рівне»-ОСДЮСШОР буквально «порвали» львів’янок - 25:10. У другій половині матчу підопічні Марини Максимчук впевнено контролювали хід гри, здобувши перемогу – 89:75.

У рівнянок результативно зіграли Яна Катеринчик та Катя Ящук – по 23 очки, Світлана Боярчук – 13, Вікторія Єфімова – 10 та Саша Іванова – 9. А в складі «Політехніки» не було рівних Катерині Скакаліній – 27 очок, у Анжеліки Зволяк – 19, Анастасії Ковтун - 10 і 14 підбирань.

Повторна гра рівненських баскетболісток з львівськими «політехнічками» виявилася з розряду «валідольних» для наставників обох команд.

Після вкрай провального дебюту – 0:8 – тренер БК «Рівне»-ОСДЮСШОР Марина Максимчук взяла тайм-аут і гра рівнянок кардинально змінилася. До кінця чверті вони вже вигравали – 15:10. Проте львів’янки не здавалися і друга чверть пройшла у впертій боротьбі – 24:23.

Після відпочинку характер протиборства досвідчених гостей і юних вихованок ОСДЮСШОР не змінився. Тим не менше, для господарок майданчика все закінчилося бажаною (і логічною) перемогою – 73:62.

Яна Катеринчик набрала 21 пункт і зробила 11 підбирань, Катя Ящук – 20+10 підбирань, Саша Іванова - 10+11 підбирань, Світлана Боярчук -10+8 підбирань, Христина Кулеша – 8. У гостей по 18 очок набрали Анжеліка Зволяк і Катерина Скакаліна.

Після цих перемог наша команда з 29 очками займає третє місце і наступні домашні матчі зіграють 17-18 лютого з лідером – столичним «КСЛІ-Київ-Баскет».

(Фото Романа Цупрука з архіву БК "Рівне")