Пуд солі для грядки | Газета 7 Днів

Пуд солі для грядки

15.03.2019 14:51
Переглядів:378

Щоб перевірити дружбу на міцність, прислів’я радить з’їсти з другом пуд солі. Рівнянка Лідія Ярошенко вирішила переконатись у правдивості цього народного твердження не тільки в дружбі, а й у городництві.

Жінка збагачує грунт за допомогою звичайної кухонної солі. Довідалась, що це добриво не пряме, а таке, що сприяє розчиненню в грунті поживних речовин, отож рослини засвоюють їх більше. Для своєї грядки розміром приблизно 6 соток вона щороку купує 15 кілограмів (приблизно пуд). Розсипає її по грядці під оранку грунту.

За п’ять років такої практики побачила відчутні зміни. Земля стала більш родюча, легша і пухкіша. Майже зникла дротянка, позбулась і від овочевих мух та інших шкідників і хвороб рослин. Зокрема, помідори практично не чорніють, а цибуля лежить практично до нового врожаю. Поліпшився і смак плодів. Крім того, врегулювалась кислотність грунту: там, де ріс мокрець і хвощ, їх уже нема.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 8 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?