Рівненські діти-пільговики поїхали на оздоровлення | Газета 7 Днів

Рівненські діти-пільговики поїхали на оздоровлення

15.03.2019 15:07
Переглядів:109

Майже 60 дітей-пільговиків з Рівненщини вже поїхали на оздоровлення до українських дитячих центрів. Серед яких - «Артек», що знаходиться під Києвом, та «Молода гвардія» в Одесі. Там вони відпочиватимуть 21 день.

На відпочинок відправилися діти з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Корецького, Костопільського, Рівненського, Сарненського, міст Рівне, Острог та Вараш. А загалом у цих оздоровчих закладах підготували 13 заїздів для 850 дітей-пільговиків.

Як розповідають працівники департаменту, серед відпочиваючих – діти-сироти, діти, позбавлені батьківських прав, діти з інвалідність, з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо. Цій категорії осіб путівки на оздоровлення надаються за рахунок коштів держави безоплатно.

Частково оплачують відпочинок та оздоровлення батьки обдарованих дітей, переможців обласних, Всеукраїнських олімпіад тощо. Їм необхідно сплатити від 20 до 50 % усієї вартості.

Аби придбати путівку на оздоровлення, необхідно звернутися до структурних підрозділів соцзахисту на місцях – у районах, містах чи ОТГ.

 

Загалом торік в «Артеку» та «Молодій гвардії» оздоровилися близько 900 дітей-пільговиків.

Про це повідомили з департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?