Ярослав Нечипорець: сподіваємося, що оновлений стадіон прийматиме міжнародні змагання | Газета 7 Днів

Ярослав Нечипорець: сподіваємося, що оновлений стадіон прийматиме міжнародні змагання

15.03.2019 14:56
Переглядів:238

Під час розробки проекту реконструкції стадіону «Авангард » у Рівному було враховано поради спортсменів, які тренувалися на стадіоні. 

Зокрема, щодо кількості бігових доріжок, розташування секторів тощо. Це зроблено для того, аби в майбутньому стадіон міг отримати міжнародний сертифікат та приймати змагання вищого рівня.

-         Нарешті почалося те, про що ми мріяли останні чотири роки. На цьому стадіоні виховувалися призери олімпіад і чемпіонатів світу. Маємо велику надію, що реконструкція закінчиться в заплановані терміни. Сподіваємося, що стадіон виконуватиме свої функції для легкої атлетики. І в Рівному відбуватимуться змагання національного рівня, а згодом і міжнародного. Щоб легка атлетика теж заробляла кошти для утримання стадіону й була популярною серед мешканців Рівного й області, - прокоментував початок реконструкції заслужений тренер України з легкої атлетики Ярослав НЕЧИПОРЕЦЬ. 

 

Нагадаємо, 15 березня розпочалася реконструкція стадіону «Авангард». Роботи здійснює місцева ПВКФ «Фіалка», це право вона виборола на тендері. Проект реконструкції розрахований на 3 роки. На оновлення головної спортивної арени Рівного потрібно близько 200 млн грн..  

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?