28
29
30

Квітень 2019

Відкритий чемпіонат області із кульової стрільби серед спортсменів з фізичними вадами | Газета 7 Днів

15.04.2019 15:10
Переглядів:68

З 11 по 12 квітня у Рівному, в стрілецькому тирі Рівненського коледжу економіки і бізнесу, відбувся Відкритий чемпіонат області із кульової стрільби  серед спортсменів з вадами слуху та ураженнями опорно-рухового апарату.

Його учасниками стали 25 спортсменів із Рівного, Острозької спецшколи-інтернату та Волинської області.

Переможцями та призерами змагань серед спортсменів чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату у вправі ГП-1 стали: І місце – Едуард Бірук (м.Рівне); ІІ місце – Михайло Марчук (м.Рівне); ІІІ місце – Микола Грицюк (м.Рівне). Серед жінок: І місце – Галина Гаврилюк (м.Рівне); ІІ місце – Валентина Петренко (м.Рівне); ІІІ місце – Діана Сульжук (м.Рівне).

Серед спортсменів чоловіків з вадами слуху у вправі ПП-3: І місце - Назарій Хітров (Волинська обл.); ІІ місце - Микита Яремчук (Волинська обл.);

ІІІ місце – Володимир Денисюк (м.Рівне).

У вправі ПП-2 серед жінок спортсменок найкращими стали: І місце – Олена Лесик (Волинська обл.);ІІ місце – Сніжана Челік (м.Рівне); ІІІ місце – Валентина Микосянчик (м.Рівне).

Усі переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.