Архів новин

Юрій ОСІПЧУК: «Пам’ятник Бандері в Рівному потрібно було встановити ще чверть століття тому» | Газета 7 Днів

Юрій ОСІПЧУК: «Пам’ятник Бандері в Рівному потрібно було встановити ще чверть століття тому»

28.09.2017 12:40
Переглядів:281

29 серпня 2017 року відбулося перше засідання робочої групи Рівненської міської ради під керівництвом свободівця Юрія Осіпчука. Головна мета роботи – зведення пам’ятника провідникові української нації Степану Бандері на однойменній вулиці обласного центру.

Кілька місяців тому за ініціативи фракції ВО «Свобода» у Рівнераді та її керівника Юрія Осіпчука депутати затвердили рішення про необхідність встановлення в місті повноцінного пам’ятника Степану Бандері. Саме з цією метою утворили комісію, до складу якої увійшли представники всіх депутатських фракцій. На першому засіданні депутати узгодили план дій: необхідно провести конкурс проектів меморіалу, виділити кошти для створення проектно-кошторисної документації та включити до складу комісії ще й представників управлінь комунального господарства, архітектури і будівництва та культури. 

– Пaм’ятник Степану Бaндері требa було встaновити ще чверть cтоліття тoму. Аджe постать Провідника має бути нeвід’ємним eлементом нaціонально-пaтріотичного виховaння молоді. Тїєю силою, що вcеляє віру в міць нашої нaції, її незлaмність та нeпоборність. Нa жаль, cвого часу цього зроблено не було і тепeр бaчимо нaслідки на сході Укрaїни, – зазначив голова міської організації ВО «Свобода» Юрій Осіпчук.

Окрім того, комісія на чолі зі свободівцем визначилася з місцем встановлення пам’ятника – на розі вулиць В’ячеслава Чорновола та Степана Бандери з’явиться площа Степана Бандери.

Рівненські свободівці виступили на захист прав військових та добровольців

Під час чергового засідання Рівненської обласної ради фракція ВО «Свобода» домоглася впровадження рішення про надання статусу ветерана війни добровольцям.

Прийняття такого рішення разом із представниками «Правого сектора» та «Національного корпусу» свободівці ініціювали ще рік тому. Однак протягом року органи виконавчої влади так і не змогли його імплементувати. Саме тому, з подання представників добровольчих батальйонів, депутати-свободівці домоглися на сесії представлення звіту уповноважених представників Рівненської ОДА та територіального управління юстиції про хід виконання цього рішення. Лише після цього 7 вересня 2017 року органи юстиції провели державну реєстрацію рішення.

«Зважаючи на таку малу ефективність виконання нашого рішення, бачу сенс звернутися до голови Рівненської ОДА та міністра юстиції України із клопотанням про притягнення до відповідальності осіб, винних у цьому», – зазначив голова фракції ВО «Свобода» Олександр Савчук.

Окрім того за ініціативи свободівців цього ж дня обласна рада звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про справедливе та об’єктивне розслідування справи учасників російсько-української війни Олександра Горбачова, Олексія Комонова, Івана Власюка та Сергія Стрільця. Напередодні військовослужбовців на Рівненщині затримали співробітники спецпідрозділу «КОРД» та етапували приватним авіатранспортом до СІЗО на території Луганської області, де вони перебувають і нині.

«Наших захисників звинувачують у вбивстві сина луганського бізнесмена та члена нині забороненої Комуністичної партії України Володимира Куницького. З вільних джерел відомо, що він разом зі своїми однопартійцями причетний до фінансування створення так званої Луганської народної республіки.

Горбачов, Комонов, Васюк та Стрілець – доблесні воїни і гідні захисники України. Кримінальне ж провадження проти них – чергове переслідування українських патріотів. Тому ми вимагаємо зміни територіальної підсудності з Луганщини на місто Київ та проведення справді об’єктивного розслідування», – зазначив голова Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?