Архів новин

«Батьківщина» перемогла: ЦВК оприлюднила офіційні результати виборів у ОТГ | Газета 7 Днів

«Батьківщина» перемогла: ЦВК оприлюднила офіційні результати виборів у ОТГ

16.11.2017 09:50
Переглядів:406

«Батьківщина» здобула перемогу на місцевих виборах у 201 об’єднаній територіальній громаді, які відбулись 29 жовтня.

Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, оприлюднені на її офіційному сайті. Так, за офіційними підрахунками ЦВК, від політичної сили Юлії Тимошенко обрано 903 депутати місцевих рад. Це становить 20,56% від усіх обраних депутатів і 28,56% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Блок Петра Порошенка «Солідарність» посідає друге місце. Від нього обрано 642 депутати, що становить 14,61% від усіх обраних і 20,3% від депутатів, висунутих політичними партіями.

Таким чином, ці місцеві вибори продемонстрували справжню підтримку та довіру народу до партії «Батьківщина». Це найточніше соціологічне дослідження електоральних настроїв виборців напередодні наступних президентських і парламентських виборів.

Чергова перемога на місцевих виборах політичної сили Юлії Тимошенко також демонструє наявність розгалуженої партійної структури та авторитетних лідерів на місцях.

До того ж, Юлія Тимошенко зауважила, що «цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояв Президент України, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на тлі тиску за допомогою силових структур та використання адмінресурсу».

«Батьківщина» дякує всім українцям, які прийшли на дільниці та зробили свій вибір.

За даними ЦВК представники ВО «Батьківщина» отримали переконливу перемогу на місцевих виборах й у Рівненській області. Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, всього до 5 об’єднаних територіальних громад в області обирали 106 депутатів. 

24 мандати отримали висуванці від ВО «Батьківщина», 18 – від БПП «Солідарність», 11 – від Аграрної партії, 9 – від «Самопомочі», 6 – від «Укропа» і 1 – від «Свободи». Жодного депутата не обрали від Радикальної партії Ляшка, «Справедливості», «Опозиційного блоку» і «Нашого краю».

Решта 37 чоловік стали депутатами як самовисуванці.

Ще у трьох округах будуть перевибори.

– Довіра людей до нашої політичної сили свідчить про те, що ми лишаємося загальноукраїнською політичною силою, якій найбільше довіряють», – наголосив голова Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина» Микола Кучерук. – Ми не створені напередодні виборів, а наполегливо працюємо вже майже 20 років, аби змінити життя людей на краще.

 

Друкується за квотою фракції ВО «Батьківщина» у Рівнераді

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?