Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2018
 

Реклама

ЗВІТ депутата Рівненської міської ради сьомого скликання Сергія ВАСИЛЬЧУКА перед громадою міста і виборчого округу № 4 за 2017 рік | Газета 7 Днів

ЗВІТ депутата Рівненської міської ради сьомого скликання Сергія ВАСИЛЬЧУКА перед громадою міста і виборчого округу № 4 за 2017 рік

01.02.2018 10:08
Переглядів:36

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про свою роботу за 2017 рік.

Про діяльність у раді та її органах

Діяльність у Рівненській міській раді та її виконавчих органах реалізовував шляхом участі в роботі фракції, сесіях Рівненської міської ради, постійних та тимчасових контрольних комісій. Як член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю опрацьовував проекти рішень ради. Постійно брав участь у вирішенні питань порядків денних пленарних засідань сесій Рівненської міської ради (16 пленарних засідань) та бюджетної комісії (51 засідання), за результатами яких прийнято понад 1000 рішень.

Про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів

Особисто взяв участь в обговоренні та прийнятті ряду рішень Рівненської міської ради та її виконавчого комітету, спрямованих на розвиток міста і задоволення потреб громади. Зокрема: «Про затвердження Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2018–2022 роки»; «Про затвердження Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки»; «Про затвердження Програми підвищення рівня сервісних послуг з обслуговування платників податків, розпорядників та одержувачів коштів бюджету міста Рівного та збільшення надходжень до бюджету міста Рівного на 2017 рік»; про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного; про зміни до бюджету міста Рівного на 2017 рік, видатки бюджету розвитку; про встановлення режимів роботи закладів суб’єктів підприємницької діяльності; про надання матеріальних допомог на лікування.

У звітному періоді продовжував виконання Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного на 2013–2017 роки». Всього в рамках програм (муніципальної і термомодернізації) у 2017 році реалізовано 160 проектів громад.

Про роботу у виборчому окрузі, виконання доручень виборців

Щосереди в порядку черговості проводилися прийоми виборців за адресами: вул. Корольова, 4 (Рівненська міська бібліотека мікрорайону Ювілейний); 

вул. Вербова, 42 (ЗОШ № 23). Також проводив виїзні прийоми громадян у дворах будинків виборчого округу. 

Роботу у виборчому окрузі спрямовував на представлення інтересів територіальної громади, виборців виборчого округу, захист їхніх інтересів. Особливу увагу приділяв інформуванню громадян, зокрема в галузях соціального захисту та житлово-комунального господарства.

У рамках Муніципальної програми сталого розвитку виконувалися капітальні ремонти багатоквартирних житлових будинків, які розташовані на виборчому окрузі: в ОСББ «Ювілейна, 3» замінено внутрішню систему опалення, водопостачання та каналізації; в ОСББ «Ювілейна, 13» провели заміну вікон і дверей на лоджіях загального користування, заміну вікон та утеплення мережі теплопостачання на технічному поверсі, ремонт покрівлі.

Перенесено на 2018 рік реалізацію проектів: в ОСББ «Ювілейна, 9» – ремонт внутрішніх систем опалення, водопостачання, каналізації і встановлення автоматичного вузла регулювання теплової енергії в технічному поверсі та техпідпіллі); в ОСББ «Пролісок-Рівне» (вул. Ювілейна, 11) – капітальний ремонт покрівлі; в ОСББ «Довіра-Макарова 36» – термомодернізацію внутрішньобудинкової системи опалення, систем гарячого і холодного водопостачання)»; в ОСББ «Надія-Макарова 38» – капремонт ліфтів у 2 і 3-му під’їздах.

На виконання доручень мешканців багатоквартирних житлових будинків №№ 11, 13, 15, що на вул. Ювілейній, та № 36, що на вул. Макарова, у 2017 році вдалося капітально відремонтувати прибудинкові території цих будинків: завезти землю, облаштувати бордюри, укласти тротуарною плиткою пішохідні доріжки, встановити столики, лавки. Також облаштовано два дитячі та спортивний майданчики.

З урахуванням звернень мешканців облаштовано кришками каналізаційні люки навпроти КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги “Ювілейний”» (вул. Макарова, 3). Зрізано дерева на прибудинкових територіях житлових будинків № 277 і № 279 на вул. Соборній; № 5 на вул. Ювілейній та навпроти будинку № 3 на вул. Ювілейній уздовж дороги до ринку «Ювілейний». Частково озеленено прибудинкову територію житлового будинку 

№ 5 на вул. Ювілейній.

Спільно з депутатами фракції придбав саджанці сакур, які ми висадили навпроти кінопалацу «Україна» на майдані Незалежності. 

Виконаний ремонт сходів та облаштовані поручні на сходах біля будинку № 28, що на вул. Макарова з боку ЗОШ № 23. Розпочато капремонт спортивного майданчика у дворах багатоквартирних житлових будинків №№ 26 і 28 на вул. Макарова і № 46 на вул. Вербовій. 

Здійснював контроль роботи авто- та електротранспорту за графіками руху і маршрутами. Виготовлена проектно-кошторисна документація для облаштування зупинки громадського транспорту на вул. Макарова поруч із житловими будинками №№ 30 і 36. На жаль, не вдалося розпочати роботи у 2017 році.

Впроваджені енергоефективні заходи: у ДЮСШ № 3 (вул. Макарова, 28а) замінено віконні вітражі вестибюлю та утеплено фасад із північного боку; на стадії завершення перебувають роботи з утеплення фасаду житлового будинку № 23 на вул. Корольова.

Виділено кошти для виконання в освітніх закладах міста таких робіт:

ЗОШ № 8 – капітальний ремонт приміщень школи;

НВК № 19 – виготовлена проектно-кошторисна документація для заміни інженерних мереж;

ДНЗ № 33 – капітальний ремонт покрівлі, облаштування харчоблоку;

ДНЗ № 39 – заміна вікон на металопластикові.

Протягом року постійно надавалася допомога та придбано обладнання Рівненському міському центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок».

Надав допомогу з працевлаштування для 18 осіб.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 1 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?