Архів новин

Свободівці ініціюють офіційне визнання революційного стяга ОУН на території області | Газета 7 Днів

Свободівці ініціюють офіційне визнання революційного стяга ОУН на території області

09.03.2018 08:52
Переглядів:153

Депутати фракції ВО «Свобода» у Рівненській обласній раді підготували проект рішення «Про використання революційного прапора ОУН на території області».

Цей документ визначає перелік дат, пов’язаних із головними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті українських героїв. У ці дні на щоглах будівель органів місцевого самоврядування поряд із національним стягом буде розміщено і червоно-чорний. Окрім того депутати рекомендують усім керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Рівненщини також вивішувати революційний прапор ОУН.

Історично для України червоно-чорний стяг – це прапор країни, яка захищає свою цілісність від зазіхань одвічного ворога українського народу – Росії; прапор, який окроплений кров’ю українських повстанців 40–50-х років XX століття та героїв сучасності – українських кіборгів; прапор, який веде у бій українських патріотів проти російських окупантів.

Серед визначених дат підняття повстанського стяга є не лише загальнонаціональні, а й ті, що безпосередньо стосуються Рівненщини, зокрема день загибелі командира УПА-Північ Дмитра Клячківського (Клима Савура), день народження командувача УПА «Поліська січ» Тараса Бульби-Боровця, річниця бою повстанців із НКВДистами в урочищі Гурби та інші. 

– Після прийняття такого рішення революційний прапор ОУН майорітиме на головній щоглі області – поблизу адміністративної будівлі Рівненської обласної ради та обласної державної адміністрації, – зазначив керівник Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Бучинський. – Такими діями ми не лише віддаємо данину пам'яті всім тим, хто поклав свої життя у боротьбі під червоно-чорними стягами, а й дамо чітку відповідь шовіністам та космополітам, що припускають, ніби українці відмовляться від своєї історії та національних героїв.

До слова, подібна ініціатива свободівців ще торік була підтримана у низці районів області, зокрема Рівненському, Костопільському, Острозькому та інших, однак через малодушність окремих нібито патріотичних сил таке рішення двічі відхилила Дубровицька районна рада.

Юрій Сиротюк презентував доробок Української студії стратегічних досліджень

У Рівному директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень», народний депутат України VII скликання свободівець Юрій Сиротюк презентував спецвипуск журналу УССД «Чи здатна Україна на власний геополітичний проект» та книгу «Ідея і Чин України» Дмитра Мирона-Орлика. Також у представленні націоналістичних видань взяли участь заступник голови ВО «Свобода» Олег Панькевич, народний депутат України Олег Осуховський та голова Рівненського обласного осередку партії Олексій Бучинський.

Упродовж зустрічі свободівці представили власне бачення розвитку нашої держави, як самобутньої та самодостатньої країни на геополітичній карті світу. Окрім того, разом із присутніми націоналісти обговорили реальні шляхи виходу із внутрішньо- та зовнішньополітичної кризи в Україні. 

– Ті політичні процеси, які відбуваються в Україні, стосуються всього панєвропейського регіону та Євразії загалом, –  зазначив під час виступу свободівець Юрій Сиротюк. – Однак для того, аби впливати на ситуацію в світі, необхідно визначати ситуацію в Україні. Для початку нам необхідно повернути країну собі, наповнити її українським змістом. Дуже добре, що нині в державі є люди, які не мислять категоріями Мінських угод, коли хтось ззовні вказує нам, що ми повинні робити. Є українці, які вірять, що ми самодостатня держава, що ми можемо повернути собі гідне місце на геополітичній мапі світу.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?