Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Звіт депутата Рівненської міської ради Володимира Попика за 2017 рік | Газета 7 Днів

Звіт депутата Рівненської міської ради Володимира Попика за 2017 рік

12.04.2018 12:20
Переглядів:140

Обраний від округу № 6 (вулиці: Вербова, 2–37, 39; Гончарова; Дунайська; Євгена Плужника; Ломоносова; Миколи Зерова; Ньютона; Сошенка; Федьковича; Вербова; 44–121; Макарова, 24–26).

Також закріплений за округом № 8 (вулиці: Айвазовського; Боярка; Верещагіна; Вінницька; Голубина; Жукова; Ізмаїльська; Корсунська; Луцька; Малинова; Михайла Врубеля; Можайського; Павлюченка, 20; Полтавська; Рилєєва; Руднєва; Тувинських добровольців; Теодозії Бриж; Володимира Мономаха, 103–124; Макарова, 10; Максима Рильського; Олега Ольжича; Олександра Блока; Ольги Кобилянської; Павлюченка, 1–17, 19, 21–61; Пржевальського; Сергія Єсеніна і провулок Вінницький).

Член фракції «Батьківщина». Працюю в постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування. Член тимчасової комісії з вивчення питання щодо надання земельної ділянки на вулиці Київській учасникам антитерористичної операції.

Брав участь у роботі тимчасових комісій Рівнеради з вивчення: законності проведення будівельних робіт, побудови огорожі та використання земельної ділянки на вул. Кавказькій, 9; питання щодо встановлення в місті Рівному пам’ятника Степану Бандері; питання щодо фінансування робіт з ремонту житлового будинку № 62а на вулиці Соломії Крушельницької (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Соломія-1»). Крім того, член комісії з питань звільнення міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд. 

Традиційно прийом виборців здійснюю на окрузі № 6 (останній четвер місяця – ЗОШ № 23) і на окрузі № 8 (остання п’ятниця місяця – ЗОШ № 26). 

Разом з тим, двічі на місяць зустрічаюся з виборцями під час чергувань у офісі міської партійної організації ВО «Батьківщина» за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 1.

За минулий рік спільно з помічниками провели 48 прийомів виборців. За їхніми результатами до керівників міста і комунальних підприємств спрямував 17 депутатських звернень.

Завжди доступний за номером телефону 067 663 59 19.

Постійно спілкуюся з багатьма головами ОСББ будинків, що розташовані на моєму окрузі. Намагаюся в міру своїх можливостей реагувати на всі їхні прохання. Так, не раз організовував для них зустрічі з міським головою. Спільно з начальником управління житлово-комунального господарства Ярославом Сахнюком і заступником міського голови Олексієм Хмилецьким відвідували двори будинків, де визначали перелік проблем, які потрібно вирішити. Зокрема, відвідали двори будинків на Вербовій, 2, 4, 44, Павлюченка, 20.

Ще у 2016 році ініціював роботи з реалізації проекту реконструкції прибудинкової території (частково двір будинку № 46 на Вербовій). Нині там триває спорудження футбольного і волейбольного полів.

Також виділено першу частину коштів на сучасне облаштування двору, де буде встановлено вуличні тренажери, лавки, світильники тощо.

На прохання голови ОСББ «Вербова 24» посприяв у завезенні асфальту у двір будинку для мощення автостоянки.

Після неодноразових моїх звернень відновили освітлення у дворах будинків на Вербовій, 2, 4, 39 та Павлюченка, 20.

Посприяв у асфальтуванні двору на Вербовій, 2, відновленні дерев’яної лавки на зупинці біля будинку № 44 на вулиці Вербовій.

Допомагав вирішити конфлікт між мешканцями будинків на Макарова, 24 і Пржевальського щодо встановлення сміттєвих контейнерів. З цією метою за зазначеною адресою влаштував зустріч мешканців із заступником міського голови Олексієм Хмилецьким, головним інженером управління капітального будівництва Анатолієм Матвійчуком, головою кооперативу житлового масиву Макарова-Пржевальського Сергієм Забужком. Пізніше у цьому ж складі провів зустріч у залі засідань міськвиконкому, де спільно погодили нове місце встановлення сміттєвих контейнерів.

Звертався до будівельних організацій, що споруджують багатоквартирні житлові будинки в масиві Макарова-Пржевальського, з тим, аби вони облаштували тротуар навпроти будинку № 20 на вулиці Павлюченка. Адже пил 

з-під коліс вантажівок постійно потрапляв до квартир мешканців перших поверхів. На моє звернення тротуар з однієї сторони вимостили бруківкою. 

Скерував депутатське звернення до міського голови через влаштування стихійного сміттєзвалища на розі вулиць Гурія Бухала і Вербової (біля будинку № 45). Власники котеджів та будівельники самовільно скидали поблизу цих будинків залишки будматеріалів.

Відвідував засідання комісії з встановлення дитячих майданчиків, хоч і не був її членом. Не раз вимагав, аби при встановленні дитячих атракціонів у дворах будинків проектувальники погоджували місце їхнього розташування із закріпленими депутатами і мешканцями.

Запропонував встановити чи доукомплектувати дитячі майданчики у дворах будинків на Вербовій, 2–4, 37, 45, Павлюченка, 20. Депутатська комісія мої пропозиції погодила й скерувала до виконання. На розгляді перебуває пропозиція щодо облаштування дитячого майданчика за адресою Боярка, 2.

Зустрічався з міським головою Рівного з приводу облаштування додаткового освітлення вулиці Вінницької. Цього року на сесії виділили кошти на проектні роботи.

За моєї безпосередньої участі у Рівному проведено Відкритий Кубок Рівного з гри «Що? Де? Коли?». 

У змаганнях взяли участь 45 команд. Переможці отримали відзнаки та призи.

Спільно з депутатом Олександром Нестеруком підтримали проведення присвяченого 8 Березня Кубку Софії з гри «Що? Де?Коли?» серед жіночих команд.

Працюю й далі над виконанням решти прохань своїх виборців.

З глибокою повагою Володимир ПОПИК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?