Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Червень 2018
 

У нас хочуть вкрасти найдорожче | Газета 7 Днів

У нас хочуть вкрасти найдорожче

29.06.2018 11:52
Переглядів:61

Саме така моя позиція щодо розвитку теперішніх подій в Україні та їхньої кульмінації, яку ми спостерігали 17 червня цього року в Києві. У той час як на сході гинуть наші побратими, в країні ганебно впроваджується ін’єкція ЛГБТ-політики на всіх рівнях.

Мільйони гривень платників податків було витрачено на проведення «Маршу рівності», в якому протягом 20 хвилин пройшлися люди, яких профінансували з-за кордону: посольство Нідерландів, фонд Сороса і т. д. Скажіть мені, у нас що, закінчилася війна? 

У нас що, вже зникли проблеми, які варті уваги більше, ніж проведення параду геїв? 

Я не бачу жодної дискримінації людей з так званою нетрадиційною орієнтацією. Їх ніхто не ображає, вони собі вільно живуть і працюють. А якщо взяти до уваги події гей-параду, то їх ще й охороняють. (У конкретному випадку йдеться про понад 3000 поліцейських!) Та цього їм недостатньо, отож треба кричати про захист своїх прав, яких ніхто не порушує. Чим же спричинено всі ці заяви? Основна причина в тому, що вони не розмножуються. Вони спотворюють суспільну мораль. Тому їм потрібні наші діти: їм потрібна нова плоть і кров.

Саме тому в Міністерстві освіти та науки створили комісію, яка провела гендерну антидискримінаційну експертизу навчального процесу в наших школах. Вони відредагували підручники, і тепер наші діти будуть розв’язувати нові задачі приблизно з таким змістом: «У Миколки два тати і сурогатна мама. Скільки членів родини піде на гей-парад?» Або ще цікавіша умова задачі: «У класі 10 хлопців, 12 дівчаток та 1 трансгендер. Скільки школярів одягнуть сукні на шкільний випускний?» І ще одне цікаве нововведення: наші діти – це не хлопчики і дівчатка, це середнє «воно». Та, мабуть, я все-таки мама чотирьох хлопчиків, і мене не влаштовує вся ця гендерна антидискримінаційна політика, яка фінансується європейськими грантами. Я не хочу, щоб моїх дітей навчали вищезгаданим «істинам». 

Правильно задають питання у Фейсбуці: «Ви геїв у Рівному бачите?» Даю відповідь: поки не бачу. То навіщо вчити, що це нормально? Навіщо захищати права тих, кого ми не бачимо? А чи справді їх немає? На що ж тоді витрачаються величезні кошти? Лобі ЛГБТ-спільнот знають, що роблять. Вони хочуть вчити дітей цінностей, які чужі нашому народу, суперечать Закону Божому та Конституції України. Їхні ставки далекоглядні, своє вчення вони хочуть передавати нашим дітям і тим самим впливати на формування їхнього світогляду, таким чином поповнювати свої ряди. 

Зараз ми пишемо історію нашого народу, який має сімейні християнські традиційні цінності. Тому не треба стояти осторонь, думаючи, що у нас немає інших проблем? Думаючи, що це боротьба з вітром? Ні. За 10 років вони вкрадуть наших дітей. І тоді боротися буде пізно, а сьогодні, коли деякі провладні люди хочуть активно впровадити ці закони, не треба стояти збоку. Лобі ЛГБТ-спільнот – громадські організації, деякі ЗМІ. Вони не мовчать, вони пропагують і висвітлюють неправду, відпрацьовуючи європейські кошти. Більше того, цькують і висміюють цінності нашого народу. Не будьте байдужими. Не дозволяйте вкрасти наших дітей! Досить геноциду українців! Без сім’ї нація зникне. Тільки сім’я є животворним осередком суспільства. Тільки у сім’ї зберігаються і передаються новим поколінням кращі народні традиції, виховується любов до Бога і людини, до свого народу, країни і довкілля, закладаються цінності та норми моралі. Тільки через сім’ю може зберегтись і процвітати народ. 

Тетяна ЧУБАЙ,

депутат Рівнеради

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?