Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради. | Газета 7 Днів

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради.

12.07.2018 10:31
Переглядів:151

Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр» Рівненської міської ради.

Заяви на конкурс приймають упродовж 15 календарних днів з дня опублікування оголошення (з 12 по 27 липня 2018 року).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Комунальної установи «Рівненський інклюзивно-ресурсний центр»: є громадянином України; має вищу освіту не нижче від ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»; стаж роботи за фахом не менш як 5 років.

Документи: заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме в довільній формі; автобіографія; особовий листок з обліку кадрів, фото 3x4; копії документів про освіту, паспорта громадянина України (усі записи, відмітки), військового квитка (для військовозобов’язаних), трудової книжки (усі записи); письмова згода на обробку персональних даних.

Оригінали документів мати при собі.

Документи подають в управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 30, каб. № 25. За додатковою інформацією звертатись у відділ кадрів управління освіти за номером телефону 63-60-85.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?