Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
30
31
 
Липень 2018
 

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля | Газета 7 Днів

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

12.07.2018 10:32
Переглядів:235

11.07.2018 № 20187111215 Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради, код ЄДРПОУ 05517742 інформує про намір провадити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля

1. Інформація про суб’єкта господарювання: Україна, 33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 6; телефон (0362) 63-42-43.

2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи* 

Будівництво збірного колектора дощової каналізації північно-західної частини м. Рівного (від вулиць Вербової, Огієнка та від вулиці Соборної, 416 по вул. Старицького, Білій по промисловій зоні, під залізничними коліями, під переїздом по вул. Князя Володимира до річки Устя,

Технічна альтернатива 1. 

- не розглядалась

Технічна альтернатива 2. 

- не розглядалась

3. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи. Провадження планованої діяльності буде проводитися на землях 

м. Рівне, скид у річку Устя – існуючий за межами міста.

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 1. - не розглядалась

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 2. - не розглядалась

4. Соціально-економічний вплив планованої діяльності

Будівництво та експлуатація проектованого об’єкта має позитивний соціально-економічний вплив: покращиться водовідведення дощових вод з північно-західної частини 

м. Рівного.

5. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо)

Будівництво збірного колектора дощової каналізації включає:

• будівництво ділянок зливової каналізації;

• капітальний ремонт окремих частин колектора; 

• реконструкцію окремих частин колектора

• будівництво очисних споруд зливової каналізації.

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами:

Обмеження планованої діяльності:

• дотримання нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин під час будівництва та експлуатації (наказ Мінприроди України № 309 від 27.06.2006);

• дотримання нормативів граничнодопустимих скидів.

Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами:

При будівництві збірного колектора передбачається риття траншей з подальшим укладанням труб та відновлення рельєфу місцевості.

Ухил рельєфу передбачає відведення поверхневих вод у збірний колектор дощової каналізації.

6. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля:

Під час роботи збірного колектора дощової каналізації можливий вплив на довкілля:

• незначний вплив при аварії колектора;

• незначний тимчасовий вплив при будівництві від працюючих механізмів;

7. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (зазначити відповідний пункт і частину статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

Планова діяльність належить до другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля відповідно до пункту 13 частини 3 статті 3 Закону Украї­ни «Про оцінку впливу на довкілля» 

№ 2059-VІІІ від 23 травня 2017 р.

8. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля, в тому числі наявність значного негативного транскордонного впливу на довкілля та перелік держав, довкілля яких може зазнати значного негативного транскордонного впливу (зачеплених держав)

Підстави для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля відсутні.

9. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Регулярно проводити моніторинг стану довкілля в зоні діяльності даного об’єкта (шум, забруднення грунтів тощо) відповідно до ст. 6 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» № 2059-VІІІ від 23 травня 2017 р.

10. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Оцінка впливу на довкілля – це процедура, що передбачає:

підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля;

проведення громадського обговорення планової діяльності;

аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, під час здійснення процедури оцінки транскордонного впливу, іншої інформації;

надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого абзацом п’ятим цього пункту;

врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планової діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки впливу на довкілля планової діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планової діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планової діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планової діяльності.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у такій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.

На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планової діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.

11. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному в пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваження і пропозиції, вкажіть реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду ваших зауважень і пропозицій.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їхнього отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їхніх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обгрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

12. Рішення про провадження планованої діяльності

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт (вид рішення відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»), що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення).

13. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів, 33028, м. Рівне, вул. Толстого, 20; тел. (0362) 62-03-64. 

_infoecorivne@qov.ua. 

Контактна особа – Захарчук В.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
20 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?