Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2014
 

Династія стоматологів Майструків збудувала в Рівному три клініки | Газета 7 Днів

Династія стоматологів Майструків збудувала в Рівному три клініки

06.02.2014 00:00
Переглядів:2295

Перша клініка стоматології приватної мережі «Майстер-СтоМ» з’явилася в Рівному 2000 року, на вулиці Ювілейній, 5. Відомі в місті лікарі Василь і Олена Майструки обладнали фантастичні, як на той час, кабінети – зручні, з німецькими стоматологічними кріслами, миттєвим комп’ютерним рентгеном. Лікували від першого дня добре, за новими методиками і сучасними матеріалами. Пацієнти дуже швидко потягнулися до цієї сімейної клініки. Минуло сім років, і на майдані перед льонокомбінатом, на вулиці Фабричній, 14, розкрила двері вже друга стоматологічна клініка «Майстер-СтоМ». Михайло Майструк – її директор – син Василя Васильовича, був на той час уже такий само знаменитий стоматолог, як і його батьки.

– Нам до всього довелося тут прикласти руки, – пригадує Михайло Васильович «процес» перетворення приміщення колишньої ощадної каси біля льонокомбінату на звичний тепер «Майстер-СтоМ». – Зробили три стоматологічні кабінети з обладнанням, яке нам допомагає лікувати так, як у Європі чи Америці, та навіть із моніторами, підключеними до інтероральних відеокамер. Це щоб пацієнт міг сам спостерігати за всім лікуванням і міг розглядати свої зуби до, у процесі й наприкінці лікування та бути вже повністю впевненим, що лікар усе робить якнайкраще. Тут же й маленька зуботехнічна лабораторія, де наші техніки відразу ­виготовляють для пацієнтів коронки і мостики.

Чи пощастило Михайлові Васильовичу з районом, адже ­навколо, він це сам порахував, через кожних триста метрів стоматологічні кабінети колег?

– Стоматолога обирають, зважаючи на якість і ставлення до пацієнтів, – упевнений Михайло Майструк. – Потрібно турбуватися весь час, як добре вилікувати людину, як буде краще саме їй – така філософія склалась у нашій родині. Напевне, перейшла до нас від батька. А заробітки, як він завжди каже, до доброго лікаря прийдуть і так. Бо якщо навпаки, то не буде ні лікування, ні заро­бітку.

Стоматологи Майструки – відома у місті лікарська династія. Батько, мати, син, донька Наталія Василівна, яка чи не найперша в Рівному обрала спеціалізацію ортодонта і теж відкрила та очолила власну клініку мережі «Майстер-СтоМ» (на вулиці Набережній, 10). Таке буває рідко, але в них якось сам собою, без рекламних роликів і щитів, склався родинний бренд, гарантія того, що людина вийде від лікаря зі здоровими зубами, широкою ясною посмішкою, щаслива й задоволена тим, як її прийняли та як про неї попіклувалися. І лікувати зуби в них зовсім не боляче. Перевірено на собі!

…а це в ньому я

etweregdrМихайло Майструк вважає себе щасливою людиною. Особливо – у своїй професії. Коли ще вчився в школі, бувало, допомагав батькові у нескладних роботах при виготовленні зубних протезів і дуже пишався, що йому довіряють цю справу. Але він сам був здивований, коли побачив письмове свідчення, що з вибором професії в нього усе склалося вже в молодшій школі.

– У мене завжди лікується моя перша вчителька Валентина Іванівна, – розповів цю історію Михайло Васильович. – Якось вона відшукала у своєму архіві й принесла мені мій твір на тему «Ким бути?». Так-от, у третьому класі я вже написав, що хочу, щоб у людей не боліли зуби, і тому стану стоматологом. Виходить, ця любов прийшла до мене, мабуть, з молоком матері. Я дійсно люблю свою професію і завжди кажу про це і своїм друзям, і колегам, і пацієнтам. Люди, які читають сонники, лякаються, коли насниться зуб, а у мене ці сни – кольорові! Сниться, як я пломбую зуби чи ставлю діагноз – і прокидаюся вранці заряджений адреналіном. Коли у мене вихідні, я все одно частенько їду на роботу. Не тому, що повинен там щось зробити, а просто не можу без цього. У клініці, коли працюю з пацієнтами, я краще відпочиваю, аніж, наприклад, на риболовлі.

Любов любов’ю, але для того, аби стати хорошим лікарем-стоматологом, Михайло Майструк свідомо пройшов усіма сходинками своєї професії. Замість досить умовної практики, що була в інститутській програмі, майже кожні канікули стажувався в батьковій клініці. Стерилізував інструменти, працював як асистент (адже сучасна стоматологія передбачає роботу тільки на чотири руки) і, безумовно, вчився, як треба лікувати, як спілкуватися з людьми. Він досі пам’ятає свою першу пацієнтку: жінка, хоч і з острахом, але дозволила молодому стажистові зняти в неї зубні камені та відполірувати емаль. Півроку працював у зуботехнічній лабораторії, вміє від «а» до «я» виготовляти керамічні та металеві коронки. Багато років лікував пацієнтів у «Майстрі-СтоМі» на Ювілейній, тож міг би сміливо вважати себе універсальним стоматологом. Але у свою клініку Михайло Майструк зібрав най­кращих фахівців своєї справи, які лікують, а сам він береться переважно за протезування.

– Я вважаю, що кожен спеці­аліст повинен розвиватися у своїй вузькій спеціалізації, один усе осягнути не може, – давно вже упевнився Майструк-молодший. – Кожен лікар у нас виконує свою окрему роботу: чи то терапія (пломбування і нарощування зубів), чи онтодонтія (лікування кореневих каналів), хірургія (видалення хворого зуба), ортопедія (встановлення коронок та протезування), ортодонтія (виправлення прикусу), чи імплантологія (вживлення штучних титанових або цирконієвих зубів). Нинішня стоматологія дуже складна, але й дуже цікава для тих, кому ця робота приносить задоволення.

Михайло Майструк, та й усі лікарі, що працюють у «Май­стрі-СтоМі», можуть напам’ять, не за­глядаючи в картку, розповісти практично про всіх пацієнтів, сказати, яке лікування вони отримували.

– У нас майже немає нових прізвищ, – каже директор. – Коли ж вони і з’являються, то це або хтось із родин пацієнтів, або куми, або знайомі. Майже всі первинні відвідувачі приходять у «Майстер-СтоМ» не через рекламу. Стоматолог повинен заявити про себе роботою. Це і є найкраща реклама.

Сергій СНІСАРЕНКО

Адреси клінік «Майстер-СтоМ»:

вул. Фабрична, 14, тел. (0362) 60-99-87, 60-99-66
вул. Ювілейна, 5, тел. (0362) 5-42-59, 61-96-97
вул. Набережна, 10, тел. (0362) 26-35-27

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?