Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2015
 

Ігор Станков: «І буде вам щастя» | Газета 7 Днів

Ігор Станков: «І буде вам щастя»

09.07.2015 00:00
Переглядів:215

Кондуктор КП “Рівнеелектроавтотранс” Ігор Станков легко знаходить контакт із кожним пасажиром тролейбуса.

«Напишіть про цю хорошу людину». Нечасто останнім часом журналістам доводиться чути таке прохання, здебільшого звертаються з проблемами і скаргами. Тим більш приємно було почути таку просьбу на адресу кондуктора тролейбуса Ігоря Станкова, працівника громадського транспорту, тобто сфери, на роботу якої дуже часто нарікають.

Той, кого рівняни-пасажири вважають зразковим кондуктором, каже про себе скромно й лаконічно, що він, колишній військовий, «по життю серйозний чоловік» і що у нього «робота як робота». А чемно привітатися, допомогти немічній людині чи просто знайти тепле слово – цих правил доброго тону Ігор Станков старається ­дотримуватися повсякчас, у тому числі й на роботі.

Очевидно тому за ті чотири місяці, відколи рівнянин працює кондуктором у комунальному підприємстві «Рівнеелектроавтотранс», його вже встигли запам’ятати всі пасажири, котрим бодай раз довелося проїхатися в його супроводі. Переважно це другий і сьомий тролейбусні маршрути.

До рідного Рівного чоловік повернувся через хворобу матері кілька років тому із Криму, де працював 16 років. А коли й сам травмував руку, змушений був шукати легшу роботу. І якщо для декого кондукторська вакансія здається дуже тяжкою, то для Ігоря це якраз легка праця.

Принаймні, таке враження складається від того, наскільки легко він знаходить контакт із кожним пасажиром і переводить на жарт усі серйозні ситуації, які виникають у салоні тролейбуса. Своїм оптимізмом, м’яким гумором і дипломатичною делікатністю привітний кондуктор просто заряджає всіх пасажирів. Мабуть, якби існував якийсь рейтинг, що ставив би за мету знайти найбільш доброзичливого, веселого і ввічливого кондуктора, то Ігор був би на нього одним із перших номінантів.

– Мені пощастило з напарником. Але він хоче вивчитися на водія тролейбуса, – видає таємницю Станкова водій Сергій Зінчук, з яким Ігор другий місяць їздить в одному екіпажі. – Ігор – весела, компанійська людина, пасажири дуже хвалять його, бо з ним весело їхати. Співчутливий, допомагає людям похилого віку, подасть руку на вході і виході. Побільше б отаких кондукторів.

«Хто зайшов, можете придбати квиток, – ненав’яз­ливо нагадує Ігор про обов’язок пасажира, а після цього додає: – І буде вам щастя». Або просто відбувається черговим жартом замість сухого прохання про оплату проїзду. Ну а вже на виході бажає всім гарного дня. Отож пасажири виходять із тролейбуса заряджені позитивом, з побажаннями доброї роботи доброзичливому кондукторові, процвітання його фірмі і щастя всім-всім.

Як же мало потрібно для щастя!

Щасливим пасажиром була і Марія КОРНІЙЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?