Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Людина, яка будувала Рівне | Газета 7 Днів

Людина, яка будувала Рівне

12.04.2018 11:26
Переглядів:634

Поважний ювілей – 80 років – 14 квітня святкує будівельник з великої літери Дмитро Піндюрін. І це не тільки його особисте свято, це свято насамперед для люблячої родини та всіх, хто знає його – людину, яка будувала Рівне. 

Дмитро Павлович почав свою трудову діяльність у далекому Челябінську. Та розквіту його будівельний талант зазнав уже в Україні, куди він переїхав 1964 року. На Рівненщину потрапив у 1966-му. Саме тоді розпочиналося будівництво грандіозного проекту – заводу «Рівнеазот». Спершу Дмитро Піндюрін очолив одне з управлінь тресту «Рівнепромбуд», досвідченим будівельникам якого доручили зведення цього стратегічного об’єкта, а вже через десять років очолив підприємство. 

У тресті на той час нараховувалося понад 10 тисяч працівників, діяла 21 організація, у кожної – свій керівник, зі своїм характером та амбіціями. Дмитру Павловичу вдалося об’єднати всіх у єдиний колектив з чітким розподілом обов’язків і, як результат, створити будівельно-економічну базу міста.

Уже згаданий Рівнеазот, завод тракторних агрегатів, Рівнесільмаш, радіозавод, фабрика нетканих матеріалів, завод високовольтної апаратури, фабрика «Бурштин» – це тільки невеликий перелік промислових об’єктів, які будувалися та були введені в експлуатацію трестом «Рівнепромбуд» на чолі з Дмитром Піндюріним. Зведені цим трестом житлові та промислові об’єкти й досі якісно слугують людям, підтверджуючи фаховий рівень забудовника. Якість виконання робіт, дотримання термінів здачі об’єктів в експлуатацію та інші показники не могли залишитися поза увагою очільників держави різних років. Відтак, Дмитро Піндюрін був удостоєний почесних нагород і відзнак: орденів «За заслуги» III ступеня та «Знак Пошани», медалі «Ветеран праці», звання «Заслужений будівельник України». 

Крім потужних промислових об’єктів, Рівнепромбуд ввів в експлуатацію тисячі квадратних метрів житла у масивах, де свої домівки знайшли і чимало будівельників тресту, дитячі садочки, профілакторій для робітників і табір відпочинку для їхніх дітей. На глибоке переконання Піндюріна, для такого масштабного виробництва, на якому спеціалізувався Рівнепромбуд, потрібні були спеціалісти, найкращі робітничі кадри, яких, відповідно, потрібно було забезпечити нормальними умовами життя. Для Дмитра Павловича соціальні питання завжди були не менш важливі, ніж виробничі, наголошують його колишні колеги. 

З притаманною йому енергією Дмитро Павлович працював над розширенням і зміцненням потужностей виробничої бази тресту. Саме під час його керівництва була створена одна з найкращих у Мінбуді таких баз. Сміливість, вміння налагодити справу і згуртувати тисячі людей у єдину сім’ю стало запорукою вирішення найскладніших завдань. Але ювіляр не любить хвалитися своїми досягненнями. Він переконаний, що потрібно трудитися і допомагати людям, не чекаючи на подяку. 

Колишні колеги Дмитра Павловича розповідають про нього не лише як про вмілого організатора та ініціативного керівника. Будучи надзвичайно вимогливим до людей, він насамперед вимогливий до себе. Пригадують, що ювіляр дуже любив читати, тож кожну вільну хвилину проводив за книгою. Мав Дмитро Павлович і неабиякий ораторський талант: його виступи були настільки промовистими, що ними можна було заслухатися, вони підтримували і надихали.

Незважаючи на шалену зайнятість на будівництві, Дмитро Павлович завжди знаходив час для сім’ї – коханої дружини, з якою нещодавно святкували золотий ювілей подружнього життя, та для виховання дітей. 

Нині Дмитро Піндюрін – на заслуженому відпочинку, але й досі сповнений життєвих сил та оптимізму. Не віриться, що цьому енергійному чоловікові вже 80. Він пам’ятає все своє життя, всі труднощі і перемоги робочих буднів і, незважаючи на поважний вік, залишається активним, цікавиться діяльністю колишнього очолюваного ним тресту, яке сьогодні носить назву ПрАТ «Рівнебуд», нікому не відмовляє в мудрій пораді. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 15 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?