Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined index: und в include() (рядок 33 із /home/a7d02/7d.rv.ua/www/sites/all/themes/sevendays/templates/views/vlasna_dumka_all/views-view-fields--vlasna-dumka-all--block.tpl.php).×

Власна думка | Газета 7 Днів

Власна думка

Vlasna dumka all

Той, хто вже розібрався, що таке справжня держава, той легше зрозуміє, чому сьогодні владі вона не потрібна.

... Далі

Багато ідей лежить буквально на поверхні. Просто їх треба побачити. Напевно, саме для цього і потрібні такі заходи, як Форум енергоефективності «Велике Рівне 2018».

... Далі

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а потім… забудовують. Можливо, цей елемент будинку став атавізмом?

... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібязок. У нього була така стаття витрат – на убогих. Мабуть, так само кажуть у Міжнародному валютному фонді, коли ділять його бюджет: на убогих. Наприклад, на Україну.

... Далі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив поділитися ними з людьми.

... Далі

Задавнена невирішена проблема земельних  ділянок в мікрорайоні вулиць Макарова-Пржевальського змусила депутатів міської ради на передостанній сесії створити тимчасову депутатську групу (по одному представнику від кожної фракції) з вивчення цього питання.

... Далі

Хочу поділитися своїми думками щодо реформування ЖКГ.

... Далі

Чи значить це, що з ними треба боротися? Та ні, мабуть. Автомобілі, як і середовище, яке вони занапащають, треба рятувати.

... Далі

якщо під гаслом декомунізації ми будемо й далі такими ж темпами нищити надбання минулого.

... Далі

Замість передмови. Цей лист слово в слово Тамара Забута опублікувала 1990 року в міській газеті «Діалог» (виходила тоді така газета – орган міськкому КПУ і міської ради народних депутатів). Жінка дістала його зі свого сімейного архіву, перечитала і збагнула, що й зараз підписалася б під кожним рядком. Додала одне лише слово у зверненні – «пане» – ото й усе осучаснення. А крім зміни форми звернення з товаришів на панів нічогісінько у нас не змінилось. Почитайте цей лист і ви, нинішні кандидати і нинішні виборці, і зробіть висновок про те, на що потрачені останні 25 років нашого життя – практично весь період нашої незалежності...

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?