Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2018
 

Власна думка | Газета 7 Днів

Власна думка

Vlasna dumka all

Задавнена невирішена проблема земельних  ділянок в мікрорайоні вулиць Макарова-Пржевальського змусила депутатів міської ради на передостанній сесії створити тимчасову депутатську групу (по одному представнику від кожної фракції) з вивчення цього питання.

... Далі

Хочу поділитися своїми думками щодо реформування ЖКГ.

... Далі

Чи значить це, що з ними треба боротися? Та ні, мабуть. Автомобілі, як і середовище, яке вони занапащають, треба рятувати.

... Далі

якщо під гаслом декомунізації ми будемо й далі такими ж темпами нищити надбання минулого.

... Далі

Замість передмови. Цей лист слово в слово Тамара Забута опублікувала 1990 року в міській газеті «Діалог» (виходила тоді така газета – орган міськкому КПУ і міської ради народних депутатів). Жінка дістала його зі свого сімейного архіву, перечитала і збагнула, що й зараз підписалася б під кожним рядком. Додала одне лише слово у зверненні – «пане» – ото й усе осучаснення. А крім зміни форми звернення з товаришів на панів нічогісінько у нас не змінилось. Почитайте цей лист і ви, нинішні кандидати і нинішні виборці, і зробіть висновок про те, на що потрачені останні 25 років нашого життя – практично весь період нашої незалежності...

... Далі

Рівне подорослішало ще на рік. Цієї неділі ми відзначимо 732-гу річницю нашого міста. Яким був минулий рік для Рівного і рівнян, чим ми можемося пишатися, а що нам дошкуляло? Про це напередодні Дня міста кореспондент нашої газети розпитував міського голову Рівного Володимира ХОМКА. Ось ті міркування, якими через нашу газету мер поділився з усіма мешканцями міста.

... Далі

Багаті поділяться з бідними. Народу таке обіцяли, але ці гарні слова так і залишилися обіцянками.

... Далі

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?