Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019
 

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined index: und в include() (рядок 33 із /home/a7d02/7d.rv.ua/www/sites/all/themes/sevendays/templates/views/vlasna_dumka_all/views-view-fields--vlasna-dumka-all--block.tpl.php).×

Власна думка | Газета 7 Днів

Власна думка

Vlasna dumka all

Не треба панікувати, нічого не поміняється. Ви ж пам’ятаєте, коли банк був недержавний, а потім став державним.

... Далі

Створення помісної церкви з наданням Вселенським патріархом томосу про автокефалію суттєво змінило розстановку сил, розстановку інституційну. Тепер маємо законну помісну церкву українську і, відповідно, нормальним є бажання парафіян приєднатися, щоб бути в складі цієї канонічної церкви.

... Далі

З міною сповільненої дії асоціюється проблема, що роками існує з ліфтами рівненських багатоповерхівок.

... Далі

Економічна спілка підприємців розглянула хід подальшого формування населення в громадянське суспільство та його вплив на політичний вибір країни через пряму демократію.

... Далі

Той, хто вже розібрався, що таке справжня держава, той легше зрозуміє, чому сьогодні владі вона не потрібна.

... Далі

Багато ідей лежить буквально на поверхні. Просто їх треба побачити. Напевно, саме для цього і потрібні такі заходи, як Форум енергоефективності «Велике Рівне 2018».

... Далі

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а потім… забудовують. Можливо, цей елемент будинку став атавізмом?

... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібязок. У нього була така стаття витрат – на убогих. Мабуть, так само кажуть у Міжнародному валютному фонді, коли ділять його бюджет: на убогих. Наприклад, на Україну.

... Далі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив поділитися ними з людьми.

... Далі

Задавнена невирішена проблема земельних  ділянок в мікрорайоні вулиць Макарова-Пржевальського змусила депутатів міської ради на передостанній сесії створити тимчасову депутатську групу (по одному представнику від кожної фракції) з вивчення цього питання.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?