Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2019
 

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

на заміщення вакантної посади директора Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 Рівненської міської ради

... Далі

ІНФОРМАЦІЯ

управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради

... Далі
Заінтересованість міста
11.06 15:36
Суспільство

Це найважливіша умова для отримання від НЕФКО коштів на комплексну термомодернізацію НВК № 26. 

... Далі

«Рівнеоблводоканал» надав роз’яснення про нові тарифи на водопостачання та водовідведення, що почали діяти з 1 червня.

... Далі

Кабмін змінив соціальні норми та соціальні нормативи, в межах яких здійснюється надання громадянам пільг та субсидій. Про це повідомили з управління праці і соцзахисту Рівненського міськвиконкому.

... Далі

ДТП за участю екс-голови Рівненської обласної ради трапилася учора, 10 червня, на вулиці Макарова у Рівному, поблизу ТЦ «Епіцентр».

... Далі

Державна міграційна служба пропонує свої електронні сервіси, які прості у використанні, зручні і, водночас, взаємодоповнювані. Про це повідомили з управління ДМС України в Рівненській області.

... Далі

3661 хворий на кір (283,04 вип. на 100 тис. нас.) зареєстрований на Рівненщині упродовж 5 місяців 2019 року. 68% захворілих (2488) – діти. Про це повідомили з обласного лабораторного центру.

... Далі

Як з’ясувати реформа чи фарс... Викладачі мистецьких шкіл, митці, а також батьки дітей, що здобувають музичну, художню освіту чи ж мають такі наміри, 6 червня приїхали з усієї України до столиці. Зібралися під Міністерством культури, щоб підтримати мирну акцію протесту. Вони невдоволені пропонованою реформою мистецької освіти.

... Далі

Пісня у виконанні рівнянина Максима Давидюка на шоу «Голос. Діти» звучала природно, без будь-якого надриву в голосі. Бездоганна інтонація, легке виконання складних вокальних пасажів та переконливе звучання до останньої миті виступу. На слух не відразу збагнеш, що на сцені 11-річний  хлопець. З чого починав і як здобував визнання? Про це – розповіді з перших уст.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?