Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Природоохоронці закликають рівнян поділитися водою з птахами і бездомними тваринами і нагадують: їхнє життя у наших руках.

... Далі

Смачними букетами тепер прийнято приємно дивувати особливо дорогих людей з особливої нагоди чи просто як вияв любові. Отож ми вирішили підгледіти, що такого оригінального дарують рівняни.

... Далі

Із 3 червня діють нові правила Українського правопису.

... Далі

Краса і ошатність міста – далеко не дрібниця для його мешканців. Кілька років тому ми робили опитування рівнян у рамках проекту нашої газети «Голос народу». Узагальнений висновок, що випливав з почутого, вразив.

... Далі

Чому не прийнялася форзиція?

... Далі

На нижньому поверсі будинку № 1, що на вулиці Академіка Грушевського у Рівному, біля торгово-розважального центру «Чайка», розташовано кілька офісних приміщень. Біля кожного з них, як і належить за правилами благоустрою, є клумба. Та одна з них особлива. Її господарі, а це родина Довжаниць, приємно дивують сусідів чимось новеньким і оригінальним кожного теплого сезону.

... Далі

Працівники міського тресту зеленого господарства цього сезону готові порадувати рівнян рекордною в історії підприємства кількістю вирощеної квіткової розсади. Для облаштування міських клумб і на потреби рівнян у величезному тепличному господарстві виростять понад півмільйона штук декоративних рослин. І комунальники ідуть до своєї мети повним ходом: ще з квітня в них уже справжнісінький квітковий хіт-парад.

... Далі

Секретами цього вегетативного методу розмноження дуже популярних нині декоративних насаджень нещодавно поділилися з рівненськими журналістами лісівники Острозького лісгоспу.

... Далі

Як лісівники нашого краю реагують на зміни клімату і яку стратегію виробили? Сьогодні, у Міжнародний день лісу, це показали представникам рівненських ЗМІ.

... Далі
Пуд солі для грядки
15.03 14:51
Дозвілля

Щоб перевірити дружбу на міцність, прислів’я радить з’їсти з другом пуд солі. Рівнянка Лідія Ярошенко вирішила переконатись у правдивості цього народного твердження не тільки в дружбі, а й у городництві.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?