Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Наталія НИРКОВА | Газета 7 Днів

News by author

Наталія НИРКОВА

У міській лікарні № 2 відкрили після реконструкції оновлене відділення клінічної неврології та нейрореабілітації, подібного до якого немає в жодному комунальному медзакладі краю, а може, й України. Його облаштували за сучасними медичними стандартами.  

... Далі

Небезпечні сусіди. Життя поруч з ними нагадує сидіння на пороховій бочці. Не знаєш, коли рване.

... Далі

Сьогодні в міській лікарні № 2 відкрили після реконструкції відділення клінічної неврології та нейрореабілітації. Його облаштували за сучасними медичними стандартами. Тут обіцяють використовувати передові світові комплексні методики для відновлення здоров’я.

... Далі
Лікарі навчають рівнян тактичній медицині
11.07 15:08
Здоров'я, Суспільство

Рятівником може стати кожен. У цьому переконані лікарі, які вже п’ять років навчають рівнян тактичній медицині.

... Далі

Нічна економія: кому вигідні «зонні» тарифи на електроенергію

 

... Далі

А допомогла їм у цьому ментальна арифметика.

... Далі

Троє юних рівнян в числі Української збірної вибороли три призові місця в своїх вікових категоріях на Всесвітній олімпіаді WAMAS з ментальної арифметики (японська методика усної лічби). Переможцями стали: Дмитро Газицький - посів І місце, Нікіта Опанасюк – І місце, Антон Процюк – ІІ місце.

... Далі
Вісім днів відпочинку – доста
21.06 19:50
Дозвілля, Суспільство

Більшість людей значну частину життя проводить на роботі. Напружений робочий графік та відсутність повноцінного перепочинку часто призводять до емоційного вигорання і виснаження. У результаті людина не тільки не відчуває сил для виконання посадових обов’язків, а й втрачає інтерес до життя загалом. Тому відпочивати, причому робити це якісно, потрібно вміти всім.

... Далі

Пригріло сонечко, настало справжнє тепло, і вони заполонили парки, двори та сквери. Маленькі та нешкідливі, на перший погляд, не викликають радості в людей своєю присутністю. Швидше навпаки.

... Далі

Що можна буде будувати на вулиці Серпанковій (район Нового Двора) у Рівному, спланували в управлінні містобудування й архітектури.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?