Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2019
 

Наталія НИРКОВА | Газета 7 Днів

News by author

Наталія НИРКОВА

Коли ми чуємо фразу «квартира в новобудові» і уявляємо себе на місці її власника, то бачимо картинку безпроблемного і затишного проживання в комфортному помешканні, де все зроблено за сучасними стандартами і нормами. Тут не тече дах, не потрібно одразу міняти труби чи вікна, у дворі повно зелені і є зручний дитячий майданчик, так само як і парковка для авто. На жаль, реальність часто не така оптимістична. 

... Далі

Міський голова Рівного Володимир Хомко наклав вето на нещодавнє рішення сесії Рівнеради щодо відведення 17 соток землі в постійне користування ОСББ «Лермонтова, 5а». 

... Далі

Сьогодні на сесії Рівнеради до депутатів вдруге звернувся представник компанії "KARA Energy System" Віллі Байєн. Він знову поінформував обранців про безпечність та екологічність обладнання, яке ця компанія постачає для Рівнетеплоенерго.

... Далі

Зливову каналізацію можуть збудувати за рік у житловому масиві «На Щасливому». Про це стало відомо під час засідання Рівненського міськвиконкому у вівторок.  

... Далі

Європейський грант на просування кулінарних традицій виграло Рівне. Серед інших заходів цього проекту передбачено проведення у 2020 році фестивалю «Мацик у Рівному».

... Далі

Більше 60 незаконно встановлених тимчасових споруд у Рівному демонтують уже найближчим часом. Їхній перелік затвердили на черговому засіданні міськвиконкому у вівторок.

... Далі

Пілотний проект «Впровадження функціоналу безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті м. Рівного» розрахований на пів року. Такий тип розрахунку діятиме нарівні з паперовими талонами. У вівторок міськвиконком погодив запровадження проекту вже в найближчі тижні.

... Далі

Міський голова Рівного Володимир Хомко наклав вето на нещодавнє рішення сесії Рівнеради щодо відведення 17 соток землі в постійне користування ОСББ «Лермонтова, 5а». Адже практично одразу після голосування в сесійній залі довкола частини виділеної обєднанню співвласників багатоквартирного будинку території виросла двометрова загорожа.

... Далі

Про незадовільне транспортне обслуговування масиву Басів Кут знову говорили на позачерговій сесії Рівнеради у понеділок.

... Далі

Хто керуватиме міською транспортною галуззю після Віталія Миронюка? Таке питання обговорювали цими днями в місцевих ЗМІ. 

... Далі

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?