Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2021
 

Тему досліджували Людмила МОШНЯГА, Сергій СНІСАРЕНКО і Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Тему досліджували Людмила МОШНЯГА, Сергій СНІСАРЕНКО і Василь ГЕРУС

Аферисти не сплять. Коли б що так добре, як їхня злочинна «робота», то де б ми вже були, як би чудово жили! Недавно вони запустили гуляти містом новий шахрайський проект. Тепер аферисти стукають у двері довірливих рівненських стариків під виглядом лікарів і обіцяють їм багатоденні сеанси терапії й визволення від усіх можливих і неможливих недуг.

... Далі

Рівне змінюється просто на очах. Сірі, депресивні стіни багатоповерхівок набувають яскравих забарвлень. Гидкі чорні шви на панельках зникають під товстими шарами утеплювачів. У Рівному відбувається масова термомодернізація старих багатоповерхівок. Муніципальна програма сталого розвитку, яка понад десятиріччя підтримує проекти мешканців з оновлення свого житла, вже не справляється з напливом проектів. Тому цього року їй на підмогу Рівнерада затвердила програму термомодернізації. 

... Далі
Як мама вмерла, знайшлися діти
27.04 10:54
Суспільство

Вони заявилися до маминого дому не для того, аби поховати неньку, яку не провідували роками, а щоб забрати ключі від її квартири

... Далі

У Рівненському центрі надання адміністративних послуг в останні дні грудня було незвичне навантаження, наплив і навіть черга у «зеленому» секторі – там, де обслуговують фізичних осіб – приватних підприємців, а простіше – ФОПів.

... Далі

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?