Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Валентина САС | Газета 7 Днів

News by author

Валентина САС

ОСББ «Дружне», що на вулиці Князя Острозького, 10, засноване 20 лютого 2015 року. За цей час в будинку було двоє голів правління ОСББ, змінився і управитель. Та якихось якісних змін його мешканці не відчули. Відтак цьогоріч запросили до себе керувати роботою правління голову сусіднього ОСББ, що на Князя Острозького, 14, Марію Конощук.

... Далі
Чому затримують лікарняні?
01.07 13:42
Суспільство

Проблеми з виплатою лікарняних, які фінансуються з Фонду соціального страхування, розпочалися ще наприкінці минулого року. Нині ситуація погіршилася, і затримки з виплати лікарняних, декретних та інших соцвиплат на Рівненщині зросли до двох місяців. Це притому, що, згідно з законом, ці виплати людина має отримати впродовж десяти робочих днів.

... Далі
Замість ресторану - Париж
27.06 20:46
Дозвілля, Суспільство

Рівненські випускники все частіше на противагу традиційній зустрічі вранішнього сонця обирають екскурсійні мандрівки Європою.

... Далі
«Мануфактура-2019»: смачно і по-спортивному
27.06 19:41
Дозвілля, Суспільство

Минулої суботи, 22 червня, на вулиці Фабричній було весело і гамірно. Цього дня мешканці мікрорайону цілими сім’ями гуртувалися в епіцентрі свята – поблизу фабрики нетканих матеріалів, яку місцеві називають по-простому «нетканкою».

... Далі
Сонячні опіки до добра не доводять
27.06 17:06
Здоров'я, Суспільство

Влітку кабінети дерматологів не пустують – рівняни масово звертаються до фахівців. Причини звернень найрізноманітніші: від незначних висипань до серйозних сонячних опіків і загострення хронічних хвороб шкіри. Чого найбільше боїться наша шкіра влітку та як уникнути захворювань цього найбільшого людського органу? 

 

... Далі

Всесвітньовідомий український суперваговик залишив автограф для легенди рівненського боксу на його посвідченні майстра спорту СРСР.

... Далі

Напередодні свята медичних працівників ми завітали в один з найбільших центрів первинної медико-санітарної допомоги міста – «Ювілейний».

... Далі

Зменшену копію вітрильника Віктор Іськів майстрував вечорами впродовж п’яти років.

... Далі

Що це за напасть?

... Далі
Діти, де вас подіти?
30.05 10:39
Культура, Дозвілля

Шкільні канікули, такі довгоочікувані школярами, часто-густо стають справжнім головним болем для їхніх батьків. Що робити з дітьми влітку, чим їх зайняти, аби вони провели час з користю, а не безцільно вештаючись вулицями загазованого міста або ж за екранами різноманітних гаджетів?

 

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?