Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

Василь БУСЬКО | Газета 7 Днів

News by author

Василь БУСЬКО

Започаткована позаторік тролейбусним підприємством ексклюзивна послуга набуває дедалі більшої популярності.

... Далі
20% відшкодування як бонус
06.06 10:07
Економіка, Суспільство

Таке заохочення чекає на 300 ОСББ, які першими в Україні втілять заходи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

... Далі

Тут нині готують «подушку» під штучне покриття для спортивного майданчика. А невдовзі на місці занедбаного старого футбольного поля, де навіть чорт ногу міг зламати, збудують новий. Обновка стала можливою завдяки перемозі в Громадському бюджеті ідеї, яку запропонував депутат Рівнеради Андрій Кузьмич.

... Далі

Від претензій до співпраці  так вибудувалось обговорення теми передплати періодичних видань, яка з року в рік набуває дедалі гострішого характеру і стала головною підставою для робочої зустрічі поштовиків і газетярів.

... Далі

Вона виганяє токсини, вбиває інфекцію. Такі висновки зробив, перевіривши дію кремнієвої води на собі, Володимир Сидорня.

... Далі

Комар укусив. Яка дрібниця! Та саме з цієї дрібниці можуть початися великі неприємності.

... Далі

Ще не оголосили офіційні результати президентських виборів, а Володимира Зеленського вже перетворили на божество. Одні на нього моляться, а інші ним лякають. Що буде далі?

... Далі

Творити добро легко. У цьому редакція вкотре переконалась, опублікувавши нещодавно лист нашої постійної дописувачки про нужденну сім’ю, яка жила без телевізора.

... Далі

Те, що ситуація з ліфтами, строк експлуатації яких наближається до завершення, набуває у Рівному критичного характеру, свідчать неодноразові погрози щодо їхнього відключення. Чи справді з вертикальним транспортом у місті все настільки серйозно, наш журналіст поцікавився у директора управлінської компанії «РівнеДімСервіс» Миколи НІКОЛАЙЧУКА.

... Далі

Меморандум про співпрацю підписано позавчора під час візиту до Рівного делегації з Республіки Польща.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?