Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Чи задумувався коли хтось з нас над тим, який магічний код закладений, скажімо, в нашому прізвищі або імені? Які символи зашифровані в тій чи іншій літері? Звідки походять звичні в нашому буденному спілкуванні слова? Взагалі, що таке мова і який її вплив на світогляд людини? А от рівнянин Григорій Червоний замислився над цим і несподівано відкрив для себе незвіданий всесвіт. Своїми надбаними знаннями колишній військовий ракетник, який служив на Байконурі, поділився у виданій за власні кошти книжці «Слов’янський “ікс”, або Таємниці граматики».

... Далі

До вже виділених у квітні на муніципалку 30 мільйонів гривень на минулій сесії депутати міської ради додали ще 5 мільйонів. Цьому рішенню передували численні звернення до міської влади рівненських ОСББ, проекти яких не потрапили до числа цьогорічних переможців.

... Далі

Зате полюбляє окунутися в неповторну атмосферу пивбару.

... Далі

Рівненським підприємцям компенсують частину відсотків за кредитами, які вони взяли на розвиток своєї справи.

... Далі

Незадовго до стартових заїздів «Меморіалу Ігоря Марка» сталися дві неординарні для Рівного події. Біля стадіону технічних видів спорту урочисто відкрили присвячену 60-річчю рівненського спідвею локацію і презентували спідвейний тролейбус.

... Далі

Зате при нижчій, ніж у середньому по Україні, вартості проїзду наше тролейбусне управління випереджає фактично всі аналогічні комунальні електротранспортні підприємства нашої країни.

... Далі

Перевантаженість міських вулиць, не пристосованих до великої кількості автомобілів, рано чи пізно може призвести до транспортного колапсу.

... Далі

І це лише завдяки ангіографу, придбаному для центральної міської лікарні.

... Далі

Це зроблять з дня на день. Щоправда, ненадовго.

... Далі
Проблемні маршрути
07.06 11:14
Економіка

Деякі з них невдовзі будуть реорганізовані, а окремі можуть взагалі зникнути з карти міста.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?