Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2012
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2012 - Грудень - 06

 • Учора заступнику начальника управління освіти Катерині Сичик виповнилося п’ятдесят п’ять. Її щиро вітали з цією красивою датою колектив управління, багато освітян і найрідніші люди – діти, онука й уся родина. Жінка заслужила це сумлінною працею в освітянській галузі, якій віддала все своє трудове життя, пройшовши в ньому від рядового вчителя до заступника начальника міського управління. І її праця високо поцінована – цього року Катерині Сичик присвоєно високе звання заслуженого працівника освіти України. Розмовляючи про пережите з Катериною СИЧИК, наш кореспондент насамперед поцікавився:

  ...Читати далі»
 • У прибудові до житлового будинку на вулиці Олеко Дундича, 5-а 1991 року було відкрито торговельний комплекс шкільного харчування «Льонок». Його директором до 1997 року працювала Марія Єпік. А вже з 1997 року, коли почалася приватизація, вона стала господинею частини цього комплексу. Так поруч із магазинами, які тут часто міняють свій профіль, бо працюють в орендованому приміщенні, розпочало свій відлік часу приватне кафе-бар «Деражнянка». Чому саме «Деражнянка»? Про це розповіла його власниця.

  ...Читати далі»
 • готуються рівняни до «кінця світу»

  Хочеш чи не хочеш, а про анонсований у грудні подвійний кінець світу говорять усюди. І чим ближче до призначеного апокаліпсису, тим більше думок лунає з цього приводу. Відтак журналіст нашої газети вирішив поцікавитись у рівнян, чи вірять вони у кінець світу та що робитимуть, коли настане цей «день ікс». З’ясувалося, що до апокаліпсису рівняни ставляться по-різному: одні на кінець світу не зважають, а інші зустрічатимуть його із шампанським.

  ...Читати далі»
 • Ми продовжуємо публікувати відповіді заступника міського голови Олексія Хмилецького на запитання наших допитливих читачів, яким цікаво знати про все-все-все, що в нашому місті робиться чи не робиться (а також чому воно не робиться і чи може бути зроблено), щоб наше місто було чистим та доглянутим, щоб люди в ньому отримували послуги, за які платять, а плата щоб була справедливою і відповідною до рівня послуг.

  ...Читати далі»
 • Незручні сусіди
  05.12 22:00
  Суспільство
  Чотири самоскиди сміття вивезли з квартири одної пенсіонерки

  Буває так нестерпно жити, що хоч із хати тікай. Вони – неначе кара, катастрофа, яка перетворює на безперервні виснажливі тортури життя людей навколо себе. Від них ніхто не застрахований: вони завжди поруч. Незручні сусіди. Вони такі різні, подекуди – відверті протилежності. Галасливі нічні пияки-дебошири чи тихі, занурені в себе плюшкіни, знахабнілі цинічні торговці самогоном або наркотиками чи сердобольні наївні собачники, прагматичні хазяйновиті надомники-ремісники чи забудькуваті інтелігентні затоплювачі. Але всіх їх об’єднує домінуюча спільна властивість: будь-хто з них здатен зробити нестерпним життя цілому під’їзду, а то й будинку.

  ...Читати далі»

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?