Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2012
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2012 - Грудень - 13

 • РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
  (23-тя сесія, 6-те скликання)

  ...Читати далі»
 • На вулиці Котляревського, 1, поруч зі станцією швидкої допомоги Рівного, розташована триповерхова будівля, яка стала другим домом для бага­тьох школярів Рівного і не тільки для них. Це один із найкращих навчальних закладів нашого міста – Рівненський обласний ліцей-інтернат (НВК «РОЛІ»). Ліцей був створений 1 вересня 1990 року для обдарованих дітей Рівненської області, що потер­піли внаслідок аварії на ЧАЕС. А до того це була обласна школа-інтернат. У 1993 році Рівненський обласний ліцей-інтернат став багатопрофільним. Сьогодні цей заклад добре відомий не лише в Рівному та Україні, але й за їх межами. Щороку багато охочих складають іспити, щоб навчатися в стінах цього закладу, який навчає школярів за такими про­філями: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історико-правовий, іноземна філологія (анг­лійська, німецька, французька мови). А ще в ліцеї 2006 року була заснована єдина в Україні кобзарська школа.

  ...Читати далі»
 • На запитання наших читачів щодо проблем, з якими вони щодня стикаються за місцем свого проживання, продовжує відповідати заступник міського голови Олексій Хмилецький.

  ...Читати далі»
 • Це цілком справедливе визначення для сумнівних фінансових структур, які дурять людей, обіцяючи їм придбання товарів у групах

  Остап Бендер, мабуть, плакав би, якби бачив, якого рівня майстерності досягли нині фінансові аферисти. Один із їхніх винаходів – це оголошення про кредит, за яким насправді ховається система «купівлі в групах». Так, це дуже схоже на рекламу кредитів. На кожному кроці паркани, стіни під’їздів, оголошення в газетах пропонують довірливим українцям грошові позики під мінімальні відсотки. Дешеві кредити дають фірми, що мають назви, співзвучні з банківськими установами. Людина, яка спокусилась привабливою пропозицією, згодом розуміє, що насправді отримує послугу адміністрування фінансових активів на придбання товару в групах, і це не має нічого спільного з кредитуванням.

  ...Читати далі»

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?