Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2013
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2013 - Вересень - 05

 • Інформація
  управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів з метою визначення їх ринкової вартості для цілей оренди.

  ...Читати далі»
 • провело повторне відстеження результативності ­регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13.12.2011 № 217 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2009 № 35 “Про затвердження орендних ставок за використання комунального нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного”». З вказаним звітом можна ознайомитися на сайті Рівненської міської ради: http://www.city-adm.rv.ua.

  ...Читати далі»
 • Рівненське управління ПАТ «Електро» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди абруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  ...Читати далі»
 • Про газ останнім часом говорять здебільшого в політичних контекстах. Навіть людей, які працюють у цій сфері, стали сприймати крізь дещо викривлену призму політичної кон’юнктури. А дарма. Бо поки десь там на верхах політики сперечаються про газ, ці люди роблять надзвичайно важливу роботу, без якої нам нині просто неможливо обійтися, – доставляють газ, а з ним тепло, комфорт і затишок до наших осель. Саме про цю роботу, про її особливості, а також про труднощі та удачі, з якими стикаються люди, що їх у народі називають газовиками, ми говорили напередодні професійного свята працівників нафтової та газової промисловості з головним газовиком нашої області, головою правління ПАТ «Рівнегаз» Петром ДУБАСОМ.

  ...Читати далі»
 • На інтерв’ю з донькою вченого – покійного знаменитого кардіохірурга Миколи Амосова – Катериною Амосовою – приходимо завчасно. Її кабінет із табличкою «Член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор. Завідувачка кафедри госпітальної терапії № 1 Національного медуніверситету імені академіка О. О. Богомольця» столичної Олександрівської клінічної лікарні відчинений.

  ...Читати далі»
 • Знову читачі нашої газети мають можливість вплинути на її зміст, задавши питання, які їх цікавлять, заступникові міського голови Сергієві Васильчуку.

  ...Читати далі»
 • КП «Міськсвітло» розмістилося в затишному дворику в центрі нашого міста на відомій усім рівнянам вулиці імені Петра Дорошенка, яка за радянської влади була вулицею Горького.

  ...Читати далі»
 • Почалося. На міських вулицях та у дворах багатоповерхівок усе частіше можна побачити людей, які мішками звозять до своїх осель картоплю, цибулю, буряк та інші дари полів. Навесні типовою є інша картина: біля сміттєвих баків виростають купи чи сухих пророслих, чи, навпаки, гнилих, що не витримали випробування міськими підвалами, овочів – картоплі, буряка, моркви. То, можливо, не варто так тотально запасатися з осені, а краще купувати овочі в міру потреби? А то нині тратяться гроші й зусилля на те, що потім потрапляє на смітник. Про логіку, якою керуються люди, роблячи осінні заготовки, цього разу розпитували рівнян наші кореспонденти.

  ...Читати далі»
 • Цей навчальний заклад став одним із 54 в Україні та одним із двох на Рівненщині (другий – Корецький НВК «ЗОШ-ліцей»), які взяли участь у першому етапі Національного проекту Президента України «Відкритий світ».

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?