Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2013
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2013 - Вересень - 19

 • Інформація
  управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • Надворі осінь, а квітник усе ще буяє.

  ...Читати далі»
 • Свої перші гроші він почав заробляти у 13 років. Уже за рік талановитого хлопця Якова Гумінського та його веселих котів помітили в мистецькій тусовці Рівного. Тож нині позитивних тварин із великими очима, виконаних у авторській техніці, нерідко можна побачити на «Музейних гостинах», алеях майстрів, присвячених Дню Конституції, річниці Незалежності та Дню міста.  

  ...Читати далі»
 • Студентство – це час, коли юнаки і дівчата здобувають перші серйозні ази самостійного життя, позбуваються надмірної батьківської уваги. Тож ми запитали у рівнян, де, на їхню думку, краще жити в студентські роки.

  ...Читати далі»
 • У цьому році Рівненському автотранспортному технікуму Національного університету водного господарства та природокористування виповнилося п’ятдесят.

  Спочатку заклад, заснований 19 червня 1963 року на базі Рівненського облавтоучкомбінату, працював під егідою Міністерства автомобільного транспорту і шосейних доріг, а з 1998 року став відокремленим структурним підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування.

  ...Читати далі»
 • Це стверджує начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області Сергій ЛЕБЕДЬ. Напередодні професійного свята фармацевтів він розповів кореспонденту газети про роботу підрозділу, який очолює.

  ...Читати далі»
 • Більш як два роки екс-прем’єр Юлія Тимошенко перебуває за гратами. Останнє розгорнуте інтерв’ю лідера опозиції датоване квітнем 2012 року. У свою чергу «Українська правда» майже рік очікувала на можливість поставити свої запитання, відповіді на які нарешті днями було передано до редакції.

  ...Читати далі»
 • – Часом мені буває нелегко відділити свою депутатську діяльність від професійної. Як до депутата міської ради до мене приходять зі своїми потребами нужденні люди – представники найменш захищених прошарків населення: ветерани, студенти, інші просять за вихованців сиротинців, за творчі колективи чи спортивні команди. Як керуючий Рівненською філією ПриватБанку, я маю можливість матеріально допомагати дуже багатьом, і то реальними грошима вже й зараз, а не обіцянками щось колись змінити.

  ...Читати далі»
 • Інформація
  управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів з метою визначення їх ринкової вартості для цілей оренди.

  ...Читати далі»
 • Де жити?
  18.09 21:00
  Суспільство
  Відповідь на це питання сучасні студенти знаходять у батьківському гаманці

  Гуртожиток. Життя гуртом. На перших порах це дуже і дуже непросте випробування для молодої людини, яка щойно покинула рідний дім. Коли позаду в абітурієнтів та їхніх батьків залишилися страхи на тему «пройду чи не пройду» та «вступить чи не вступить», починаються інші не менш серйозні дилеми. Основна з них – де жити. На  квартирі – надійніше, але дорожче. У гуртожитку дешево, але «сердито». Тим більше що різних історій про те, через які випробування доводиться проходити в гуртожитках, гуляє немало.  Про тамтешні тісноту, антисанітарію і навіть розпусту та дідівщину час від часу показують страшні репортажі по телевізору, а з уст в уста передають ще страшніші подробиці того, що там діється.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?