Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Вересень 2013
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2013 - Вересень - 26

 • Інформація
  управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • Графік прийому громадян
  з особистих питань начальником управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради та його заступниками

  ...Читати далі»
 • Продовження інтерв’ю з сайту «Українська правда»

  ...Читати далі»
 • На глибоке переконання членів фракції Партії регіонів у Рівненській міській раді, депутатський корпус повинен не лише звітуватися перед своїми виборцями про те, що вже зроблено. Депутати повинні вести постійний конструктивний діалог із громадою, обговорюючи з людьми свої плани і наміри, своє бачення перспективи, аби прийняті депутатами рішення були зрозумілими для громади і сприймалися нею позитивно. Тож користуючись нагодою, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, керівник фракції Партії регіонів у Рівненській міській раді Олексій ГУБАНОВ поділився з читачами баченням фракцією Партії регіонів перспектив розвитку нашого міста.

  ...Читати далі»
 • Рівненський регіональний центр фізичної культури  і спорту інвалідів «Інваспорт» розташувався на затишній вулиці Поштовій. Будинок за номером п’ять, який він займає, має свою, особливу історію. На початку минулого століття у ньому містився приватний кінотеатр. Під час німецької окупації тут влаштували офіцерську їдальню. З 1944 по 1960 рік у цьому приміщенні працював обласний музично-драматичний театр, а потім – будинок культури будівельників.

  ...Читати далі»
 • Він встигає і керувати, і музику писати

  Інтерв’ю з Валерієм Марченком ми планували написати до півріччя його роботи начальником міського управління культури та туризму. Але погодьтеся, що на початку серпня, буквально напередодні днів незалежності і міста – найвизначніших для рівнян свят і водночас найсуворішого щорічного екзамену для усієї галузі культури Рівного – підбивати перші підсумки роботи її керівника було б легковажно. Та й часу на розмови з кореспондентами у Валерія Віталійовича зовсім тоді не було. То нехай із «простроченням» у місяць, але ми таки зустрілися. Валерій Марченко, як завжди, налаштований на позитив.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?