Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2013
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Архів новин | Газета 7 Днів

2013 - Грудень - 26

 • РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
  ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  РІШЕННЯ № 192
  від 10.12.2013              м. Рівне

  ...Читати далі»
 • Управління Держземагентства у місті Рівному інформує, що з 1 січня 2014 року вводиться нова нормативна грошова оцінка земель Рівного. З цього моменту власники землі (землекористувачі) зобов’язані при обчисленні і сплаті земельного податку (орендної плати) застосовувати нову нормативну грошову оцінку. Витяги з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, на підставі яких проводитиметься перерахунок плати за землю, буде видавати Управління Держземагентства у місті Рівному.

  ...Читати далі»
 • Об’єкт оренди: нежитлове приміщення площею 259,9 кв. м на вул. Ювілейній, 15 у м. Рівне.

  ...Читати далі»
 • Рівненська міська рада інформує, що відповідно до прийнятого нею рішення від 04.07.2013 № 3122 «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Рівного» з 1 січня 2014 року в місті Рівному вводиться нова нормативна грошова оцінка земель.

  ...Читати далі»
 • ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємства (котельні в м. Рівне та смт Клевань Рівненського району, виробнича база).

  ...Читати далі»
 • Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 24 січня 2014 року відбудеться продаж на аукціоні об’єктів приватизації – нежитлових приміщень, а саме:

  ...Читати далі»
 • Її яскрава зірка згасла до болю рано. Минулої суботи невблаганна хвороба забрала від нас сонячної вдачі жінку – Наталію Шикулу. Вчителька української мови і літератури 22-ї ЗОШ, Дружина військового льотчика, Мати двох синів, Голова ЖБК… Кожну з її іпостасей варто писати з великої літери. Бо все, що робила ця жінка, вона старалася зробити якнайкраще. Навіть якщо вмістити життя рівнянки Наталії Шикули в звичайні біографічні рамки, то це буде справді яскравий життєпис. Усе в її житті мало бути саме таким, яскравим. Від цього й у житті всіх, хто був поруч із нею, додавалося теплих кольорів.

  ...Читати далі»
 • Поставити оцінки виконавцям,
  25.12 22:00
  Суспільство

  Голова правління ОСББ «Учитель» Надія Горецька, хоч і захистила для своєї громади один із найскладніших проектів, та зуміла завершити його однією з перших. А все тому, що не помилилася з підрядниками і оперативно орга¬нізувала їхню роботу. ОСББ «Учитель» – одне з небагатьох у місті, де повністю утеплили свій від¬критий усім вітрам через розташування на високому пагорбі та колись холодний будинок. І хоч на цей визначний момент мешканцям довелося чекати три роки, нині вони пишаються тим, що самі принесли тепло у свій дім.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?