Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
 
Травень 2014
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Архів новин | Газета 7 Днів

2014 - Травень - 15

 • ПРОЕКТ

  ...Читати далі»
 • на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу дошкільної освіти управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради

  ...Читати далі»
 • Політика, гроші, погода – три найпопулярніші теми, які хвилюють людей різного соціального статусу та різних статків практично у всі часи і за найрізноманітніших обставин. Оскільки останнім часом укра­їнська політична погода досить таки грунтовно вплинула на грошові статки українців, то ми вирішили поговорити на цю тему з компетентною у темі грошей людиною – начальником управління НБУ в Рівненській області Іваном ЧУХОМ. І треба, забігаючи наперед, сказати, що почули від нього багато обнадійливого.

  ...Читати далі»
 • Дострокові вибори Президента України відбудуться вже через десять днів. Кожен свідомий громадянин країни планує скористатися своїм виборчим правом, а отже, вплинути на те, в якому напрямі піде країна, як її будуть розбудовувати.

  ...Читати далі»
 • Новий головний архітектор міста планує зберігати історичні об’єкти, поволі вибудовувати сучасний європейський стиль і завжди запитувати громаду, що вважають люди за потрібне будувати чи зносити на наших вулицях

  Нарешті посада начальника управління містобудування та архітектури і головного архітектора міста Рівного перестала бути вакантною. У понеділок міський голова підписав розпорядження про призначення на неї Сергія СЕМЕНЦЯ. А вже наступного дня наш кореспондент встиг поспілкуватися з новим керівником одного з ключових міських управлінь.

  ...Читати далі»
 • Таке визначення фаху медсестри дала одна маленька пацієнтка міської дитячої лікарні. «Чому колюча?» – запитали в неї. «Бо ця тьотя дає уколи!» – почули у відповідь. 12 травня представниці цієї однієї з найблагородніших і найжіночніших професій відзначали Міжнародний день медичних сестер. Напередодні ми поспілкувалися з головою ГО «Рівненська обласна асоціація сестер медичних», головною медсестрою Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Людмилою РОМАНІШИНОЮ-ЛАНСЬКОЮ, щоб із перших уст дізнатися про це медсестринське об’єднання та особливості цієї роботи взагалі.

  ...Читати далі»
 • На уроках тут дають знання і бережуть здоров’я учнів, а під час великої перерви діти танцюють. Уроки тривають 30 замість звичних 45 хвилин. Кращі учні отримують грошові винагороди за свою ус­пішність. Між тим це звичайна загальноосвітня школа нашого міста. От тільки нетрадиційним підходом до навчання і виховання учнів тут дивують чи не на кожному кроці.

  ...Читати далі»
 • Подорожувати Європою
  14.05 21:00
  Суспільство
  цілком можливо на українську пенсію – це довів рядовий рівненський пенсіонер, який на пенсії об’їхав 8 країн

  Пенсія – час для подорожей. Так вважає 65-річний рівнянин Федір Оверчук і доводить цю тезу власним прикладом. Польща, Німеччина, Угорщина, Австрія, Італія, Словенія, Франція, Бельгія – у цих країнах за останні кілька років уже встиг побувати активний рівненський пенсіонер. Він зовсім не багатій: отримує пенсію розміром 2000 гривень та має певні заощадження на депозиті. До своєї заповітної мрії – побачити Європу – чоловік ішов довгі роки і весь час, поки працював, відкладав гроші для її здійснення. Тож тепер, маючи більше вільного часу, зароблене в молодості рівнянин ви­трачає на мандрівки і гарні враження.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?