Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2014
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2014 - Вересень - 04

 • Відповідно до постанови НКРЕ від 27.08.2014 № 1153 з 01.09.2014 граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється в розмірі 2%, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом становить 4874,00 грн за 1000 м3. При цьому повна відпускна ціна на природний газ для даної категорії споживачів становить 6452,98 грн за 1000 м3.

  ...Читати далі»
 • На виконання п. 6 статті 71 «Загальний порядок використання засобів масової інформації» та статті 107 «Особливості підготовки і проведення повторних, проміжних та позачергових виборів депутатів» Закону України «Про вибори народних депутатів України» в газеті «Сім днів» встановлені розцінки вартості одиниці друкованої площі для проведення передвиборної агітації (політичної реклами):

  ...Читати далі»
 • Розміщення реклами в телевізійному ефірі за секунду:

  ...Читати далі»
 • Інформація
  управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • на заміщення тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Рівненської міської ради.

  ...Читати далі»
 • Чи потрібна Рівному, Рівненщині, Україні люстрація? Позитивний запит суспільства стосовно цього питання загальновідомий. Однак що маємо натомість? Під виглядом недоречності і невчасності цього явища воно відсувається на другий план під сумнівними приводами.

  ...Читати далі»
 • Під час «гарячої лінії» з рівненськими податківцями, яка відбулась у редакції нашої газети, найбільше питань стосувалося нового виду оподаткування – військового збору. Додзвонювачі з розумінням ставляться до його мети, але необізнані з механізмом сплати. На запитання наших читачів відповідала начальник інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м. Рівне Ірина МАТВІЙЧУК.

  ...Читати далі»
 • – приблизно так сприймають наше місто пересічні рівняни та його гості

  За що ви любите своє Рівне? Це запитання, коли наш кореспондент звертався з ним на вулицях до перехожих, відразу й незмінно налаштовувало на позитивний діалог.

  ...Читати далі»
 • З огляду на нашу одвічну залежність від російського газу дуже дивно, що відновлювана енергетика останніми роками існувала в Україні не завдяки законам, а всупереч їм. Тому «7 днів» розпочинають цикл публікацій про проблеми та поодинокий досвід у впровадженні та використанні альтернативних джерел енергетики і пропонують читачам долучитися до обговорення цієї теми.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?