Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2014
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2014 - Жовтень - 09

 • Об’єкт проектованої діяльності – каналізаційна самопливна мережа – розташований в адміністративних межах м. Рівне. Проектними рішеннями передбачено будівництво додаткової нитки самопливного каналізаційного колектора.

  ...Читати далі»
 • Інформація
  управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єктів з метою визначення їхньої ринкової вартості для цілей оренди.

  ...Читати далі»
 • Управління комунальною власністю Рівненської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна згідно з рішенням міської ради від 25.09.2014, а саме:

  ...Читати далі»
 • Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету в розділі «Громадські обговорення», а також на офіційному веб-сайті Центру надання адміністративних послуг у м. Рівному в розділі «Регуляторна політика» проектів регуляторних актів:

  ...Читати далі»
 • Об’єкт проектованої діяльності – каналізаційна самопливна мережа – розташований в адміністративних межах м. Рівне. Проектними рішеннями передбачено реконструкцію діючої самопливної каналізаційної мережі.

  ...Читати далі»
 • Методи економії природного газу, які невтомно вигадує Кабінет Міністрів України, не перестають дивувати складністю виконання, а подекуди – навіть абсурдністю. Так, 29 вересня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав постанову № 488, згідно з якою від початку жовтня виробникам мінеральних добрив забороняється використовувати природний газ. На вимушеній газовій дієті ці підприємства перебуватимуть «до закінчення осінньо-зимового періоду 2014/15 рр.», дату завершення якого постанова не визначає. Щоправда, Кабмін шляхетно дозволив виробникам застосовувати газ, імпортований власними силами. При цьому у вельмишановного Арсенія Петровича не виникло сумнівів, що налагодити закупівлю закордонного палива підприємства зможуть протягом двох днів: з моменту підписання вищезгаданої постанови 29.09 до початку її дії 01.10.

  ...Читати далі»
 • Ця типова для радянських часів шкільна будова постала на вулиці Павлюченка, 24 у 1989 році. Відколи тут уперше сіли за парту діти, багато що у школі змінилося. І нині при згадуванні назви цього навчального закладу – Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26 – одразу виникає асоціація з футболом. У народі її так і називають – «футбольна школа». Цими днями ця унікальна школа відзначила свій 25-літній ювілей.

  ...Читати далі»
 • Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував рішення уряду призупинити цим найбільшим бюджетоутворюючим під­­приємством міста використання природного газу зі сховищ для технологічних потреб:

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?