Архів новин | Газета 7 Днів
2016 - Березень - 01
- Рівняни можуть безкоштовно отримати ІТ-освіту – завдяки всеукраїнському проекту «Technology Nation». Зокрема, ті, хто подав свої заявки та пройшов відбір, протягом трьох місяців вчитимуть основи різних видів програмування, щоб потім реалізувати себе саме у IT-галузі. Подібні курси паралельно діятимуть і в інших містах України....Читати далі»
- Чоловік закликав до повалення державної влади. Свою промову він виголосив перед журналістами однієї із місцевих телерадіокомпаній, будучи переконаним, що останні продемонструють відеозапис глядачам. Однак, представники телеканалу запис в ефір не подали, а звернулися з відповідною заявою до правоохоронних органів. ...Читати далі»
- 27 лютого відбувся відкритий чемпіонат Рівного з вільної боротьби серед юнаків. ...Читати далі»
- Студенти не отримали стипендії за лютий. Виявилось, що ця проблема існує не тільки у Рівному, а й по всій Україні....Читати далі»
- Чоловіка затримали біля магазину на вулиці Князя Романа, в момент, коли він намагався продати 550 патронів. Поліцію про незаконну торгівлю повідомив його пильний сусід....Читати далі»
- Рівненський блюз-роковий гурт Zabriskie Point підготував святкову музичну програму до жіночого свята 8 березня. Музиканти заграють нові та старі пісні, кавер-версії відомих рок-хітів, проведуть цікаві святкові конкурси та джем-cейшн....Читати далі»
- Уранці до поліції Рівного надійшло повідомлення, що на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Черняка сталася пожежа. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в Рівненській області....Читати далі»
- «Від серця до серця – з любов’ю до України» – під таким гаслом відбулася патріотична зустріч у ДНЗ № 40. Його завідувачка Олена Прокопчук, педагоги та вихованці закладу запросили до спілкування представників військового оперативного командування «Захід», бійців АТО та дружин тих, хто на передовій, з числа батьківської громади....Читати далі»
- Апеляційний суд Рівненської області за матеріалами Служби безпеки України визнав винним торгівця зброєю, який намагався налагодити постачання зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції. Про це повідомили у прес-службі УСБУ в Рівненській області....Читати далі»
- Податківці нагадують рівнянам про особливості декларування нецільової благодійної допомоги01.03 08:29ЕкономікаНецільовою вважається допомога, яка надається без встановлення визначених умов та напрямків її витрачання....Читати далі»
- Ще 27 грудня минулого року 48-річна жителька Квасилова звернулася за допомогою на станцію швидкої медичної допомоги, де вона розповіла, що її побив та зґвалтував невідомий чоловік....Читати далі»
- Найрозумніших та найталановитіших студентів нагородять 2 березня об 11:00 в залі засідань виконавчого комітету міської ради (вул. Соборна, 12А)....Читати далі»
- Вчора об 11.40 від працівників УСБУ в Рівненській області до поліції надійшло повідомлення про замінування готелю «Вараш» у Кузнецовську. Оперативники, які прибули на місце події встановили, що близько 11.30 години в готель зателефонував невідомий та повідомив 54-річній працівниці закладу, що приміщення заміноване та вибухне через годину....Читати далі»