Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2016 - Травень - 12

 • 11 травня 2016 року на стадіоні ДЮСШ з футболу «Верес» відбувся чемпіонат Рівного з гирьового спорту в залік спартакіади міста 2016 року....Читати далі»
 • Усі вони – гуртківці підліткових клубів. А вийти зі своїми номерами на гостинну сцена другої музшколи юним артистам допомогло управління у справах сім'ї, молоді та спорту, що традиційно організувало міський огляд-конкурс художньої самодіяльності....Читати далі»
 • Нелегальна зайнятість працівників та зарплата «в конвертах» – актуальна проблема в Україні....Читати далі»
 • На конкурс «Мама + тато = любов» ...Читати далі»
 • НВК № 1 – піввіку
  12.05 13:21
  Суспільство
  Доброго дня вам, мої шановні випускники і теперішні вихованці. Я знаю, що серед вас є інженери і лікарі, вчителі і агрономи, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері і дбайливі чоловіки-батьки. Є маленькі кумедні хлопчики і веселі дівчатка. Всі ви дуже різні, але є те, що об’єднує вас – це я, ваш Рівненський навчально-виховний комплекс № 1, який раніше був яслами-садком № 1 «Ромашка»....Читати далі»
 • Виконавчий комітет Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів господарювання для надання жилих приміщень для переселення мешканців гуртожитку на вул. Кіквідзе, 6а у зв’язку з проведенням капітального ремонту будівлі гуртожитку....Читати далі»
 • Вимоги до кандидатів: повна вища освіта професійного спрямування (юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менш як рік чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління від 3 років; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на ПК....Читати далі»
 • Рівненська міська виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності запрошує бухгалтерів та голів комісій соцстраху на семінар, на якому вчитиме їх, як правильно використовувати кошти Фонду. Про це нам повідомив директор міської виконавчої дирекції Богдан Герус....Читати далі»
 • У подорож гідропарком
  12.05 13:01
  Суспільство
  Традиційно 9 травня відкрила цьогорічний сезон Рівненська дитяча залізниця. Працюватиме вона по вихідних: у суботи, неділі та свята....Читати далі»
 • Міністерство соціальної політики веде роботу щодо нормативно-правового врегулювання, організаційного та фінансового забезпечення проведення експерименту із запровадження патронату. В ході експерименту, протягом 2016–2018 років, заплановано створення сімей патронатних вихователів у пілотних районах, містах, об’єднаних територіальних громадах. Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин....Читати далі»
 • Щороку наприкінці травня рівняни традиційно збираються у центрі міста, щоб подивитися парад випускників. Торік я сама була серед тих, хто із захопленням спостерігав за цим дійством. Але цього року, суботнього вечора 28 травня, вже я буду йти центром міста як випускниця-2016. Чарівні вечірні сукні дівчат та класичні костюми юнаків будуть привертати цікаві погляди, і за блискучим образом випускника можна буде хіба здогадуватись про його вартість, як і випускного вечора загалом. ...Читати далі»
 • Ледь не поголовна вища освіта нашій державі вже аукнулась. Центри зайнятості забиті дипломованими фахівцями з модними назвами професій, які невідомо де можна застосувати. Тим часом знайти кваліфікованого робітника українським підприємствам – проблема. І без того кризове становище профтехосвіти, яка повинна поповнювати ринок праці робітниками, цього року ще погіршили. Верховна Рада скинула з держави турботу про цей сектор освіти. ...Читати далі»
 • Одягнутися за теперішню зарплату в звичайному магазині можуть далеко не всі. Альтернатива – «секонд-хенд». Кореспонденти нашої газети запитали у мешканців Рівного про їхнє ставлення до вживаного одягу. З’ясувалось: частина опитаних боїться купувати такі речі через негативну енергетику. ...Читати далі»
 • Щодня в різних районах Рівного можна спостерігати величезні черги під магазинами «секонд-хенду». Натовпи, як правило, збираються у перший день завозу. Дехто обходить їх стороною, а дехто й сам не проти постояти в черзі, отримати штурханів і прикупити якісну річ за невеликі гроші. ...Читати далі»
 • Зважаючи на тенденцію останніх років в економічному житті Рівного, на переконання депутата Рівнеради від Об’єднання «Самопоміч» Ігоря Ковальця, можна сміливо твердити, що ключовим напрямом роботи міської ради має бути підтримка малого та середнього бізнесу. Адже підприємництво, яке є основним наповнювачем бюджету міста, за нинішніх умов приречене якщо не на повний занепад, то на жалюгідне існування. Отож, критичну ситуацію потрібно негайно виправити, бо, на переконання міського обранця, в недалекому майбутньому казну Рівного може спіткати доля церковної миші. Що необхідно зробити, аби створити у Рівному сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу? Про це розмова нашого кореспондента з головою постійної комісії Рівнеради з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики Ігорем КОВАЛЬЦЕМ. ...Читати далі»
 • Здобувши на дев’ятьох виборчих округах Рівного беззаперечну перемогу, обрані від політичної партії «Солідарність» депутати створили у міській раді найчисленнішу однойменну фракцію. Відтак, вони не лише отримали всі ключові посади (секретаря Рівнеради та голів провідних депутатських комісій), а й утворили консолідуюче ядро, довкола якого сформувалася конструктивна більшість. Як складаються стосунки депутатів від «Солідарності» з іншими міськими обранцями і як це позначається на роботі Рівнеради в цілому? Про це розмова нашого кореспондента з головою фракції «Солідарність», заступником генерального директора ТОВ-компанія «Пульсар-Ко» Богданом ГАПЯКОМ. ...Читати далі»
 • Найкращі у світі професії. Лише таким навчають безробітних у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Яка професія найкраща в світі? Ким сьогодні найкраще працювати? Із цими та іншими запитаннями ми звернулися до заступника директора з навчальної роботи Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Людмили АБРАМОВОЇ. Навчальний заклад, де вона працює, за понад 20-річну історію відкрив нові можливості у професійному житті для тисяч і тисяч колишніх безробітних. І, що не менш важливо, подарував їм впевненість у власному майбутньому. ...Читати далі»
 • Крапку на своїй роботі сьогодні вони поставили після розгляду всього восьми перших статей цього важливого документа....Читати далі»
 • Після перерви депутати Рівнеради вирішили все ж «добити» сьогодні питання регламенту....Читати далі»
 • У залі Рівнеради вже півгодини триває суперечка щодо проекту регламенту Рівнеради сьомого скликання....Читати далі»
 • Сьогодні депутати Рівнеради збільшили площу земельної ділянки, орендованої Рівнеобленерго в районі вулиці Замкової біля стадіону....Читати далі»
 • Припиняти повноваження секретаря Рівнеради вирішили таємним голосуванням....Читати далі»
 • Володимир Кудрін від свого імені, а також від імені депутатів Романа Стасюка, Василя Немеша та Анатолія Лащука зробив заяву про те, що нібито голова бюджетної комісії Рівнеради Сергій Паладійчук сфальшував рішення постійної комісії з питань бюджету і фінансів Рівнеради....Читати далі»
 • До депутатів звернулась рівнянка, чию дочку поховано на кладовищі «Новому»....Читати далі»
 • На сесії Рівнеради депутатка Анна Іванова зажадала терміново призначити нового очільника архітектурного управління, щоб припинити вакханалію в будівельній сфері міста....Читати далі»
 • На нинішнє пленарне засідання третьої сесії Рівнеради винесено чотири питання....Читати далі»
 • 12 травня Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного – іменинниця. Їй сьогодні виповнилося 55 років. Отже, ще не почавши сесію, депутати почали її вітати....Читати далі»
 • Наступним нововведенням у транспортній інфраструктурі Рівного буде встановлення «розумних» зупинок. ...Читати далі»
 • У цьому впевнений директор Рівнеелектроавтотрансу Валентин Ткачук. Небачений ще в Рівному міський тролейбус із дизель-генератором, що може вільно курсувати без дротів, ходитиме у нас вже влітку з мікрорайону Північний до кладовища «Нове». Принаймні, це пообіцяла рівнянам міська влада, передбачивши в бюджеті-2016 кошти на придбання цього новітнього та ще п’яти звичайних тролейбусів, які вже мають пробіг. Про життя і перспективи тролейбусного підприємства кореспондент газети розпитував директора КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентина ТКАЧУКА. ...Читати далі»
 • Нарада на тротуарі
  12.05 07:34
  Суспільство
  Після того як міський пенсійний фонд переїхав на вулицю Яворницького і в більшості літніх людей Рівного виникла потреба бувати в тому районі, постало питання про створення для них зручностей. Тому минулої п’ятниці міський голова Рівного Володимир Хомко зібрав нараду з відповідальних працівників різних структур міста просто біля входу до об’єднаного управління ПФУ на Яворницького, 34....Читати далі»
 • Нові п’ять щасливчиків
  12.05 07:31
  Суспільство
  Спеціальна комп’ютерна програма лояльності Рівнеоблводоканалу «Сумлінний платник» 11 травня обрала п’ятьох абонентів, які вчасно оплачують за послуги і не мають боргів....Читати далі»
 • На 48 нових євроконтейнерів для сміття цими днями розжилося КАТП 1728. Провівши у квітні тендер, підприємство купило їх у переможця конкурсу – ТзОВ «Запоріжкомунсталь» – за 248 тисяч гривень. Тобто кожен придбаний оцинкований сміттєвий бак обійшовся майже в 5 тисяч гривень....Читати далі»
 • Доки в оселях рівнян буде гаряча вода, ніхто достеменно сказати не може. Не береться нічого конкретно обіцяти і міський голова Рівного Володимир Хомко. Мер зауважив, що все залежить від постачання газу для теплоенергетичних підприємств....Читати далі»
 • Три світлі свята
  12.05 07:21
  Суспільство
  Їх від душі подарували стареньким самотнім рівнянам у світлиці міського терцентру соціального захисту....Читати далі»
 • «Катюшу» співали навіть німці
  12.05 07:18
  Суспільство
  Коханий чоловік, дві дочки, двоє внуків, троє правнуків, чекає ще й четвертого – військова юність не завадила Розалії Довбні пізнати, що таке жіноче щастя. ...Читати далі»
 • 9 травня без параду Перемоги
  12.05 07:15
  Суспільство
  Незвично це: раніше центром міста йшли колони ветеранів Другої світової. Тепер переможців везли неповні три автобуси, так мало їх залишилося. ...Читати далі»
 • Підтримати бідових
  12.05 07:03
  Суспільство
  Допомогти тим, хто гостро потребує допомоги, погодились практично всі ті колективи та окремі рівняни, до яких редакція газети «7 днів» звернулася, щоб поширити благодійний додаток до нашої газети «7-й день». І хоч наше суспільство не назвеш багатим і благополучним, та особливо зворушує, що в ньому є готовність людей навіть зі скромними статками поділитися з тими, хто бідніший і менш благополучний за тебе. Очевидно й те, що в більшості тих, кого можна назвати багатими, вже визріло та утвердилось переконання, що не годиться демонструвати розкіш на фоні тотальної бідності. Ми не просили гроші. Ми продавали газету з вибраними публікаціями журналістів «7 днів» – унікальними та повчальними життєвими історіями, які в останні роки викликали у читачів Рівного особливий резонанс. Купивши цю газету, люди мали цікаве і захопливе читання на свята. А ми всі виручені кошти спрямували за трьома адресами, де живуть кризові сім’ї, що потребують допомоги. ...Читати далі»
 • Справжнє свято творчих робіт днями влаштували майбутні перукарі для гостей навчально-виробничого комбінату РЦПТО ДСЗ, що на вул. Івана Підкови, 17а у Рівному! Проміжний іспит, який традиційно проводиться для підтвердження кваліфікації «Перукар», цього разу складали слухачі 463-їнавчальної групи....Читати далі»
 • Незрозуміла конструкція з пивних пляшок неабияк налякала мешканців одного із рівненських будинків, що розташований на вулиці Орлова, 46. ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?