Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2016 - Травень - 26

 • Учора, 25 травня, близько 11 вечора, патрульні на вулиці Соборній зупинили маршрутний автобус N45 через технічну несправність: не горiла лiва фара в режимi ближнього свiтла. При перевiрцi документiв виявилось, що у 32-річного водiя немає водiйського посвiдчення....Читати далі»
 • 18-19 червня у «Міському будинку культури» (Соборна, 3д) відбудеться Всеукраїнський Жіночий фестиваль «АНІМА»!...Читати далі»
 • 26 травня 2016 року спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) провів Медіа-день зі сталого місцевого розвитку для представників обласних та міських ЗМІ Рівненської та Львівської областей....Читати далі»
 • У вівторок відбувся футбольний турнір серед силових структур присвячений проведенню Тижня безпеки дорожнього руху. В ньому взяли участь команди, патрульної поліції, державної служби з надзвичайних ситуацій та управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області....Читати далі»
 • Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, медична, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом не менш як 3 роки; досконале володіння державною мовою; знання нормативно-директивних документів з організації охорони здоров’я та місцевого самоврядування; знання діловодства; уміння працювати на ПК....Читати далі»
 • Діяльність працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу України спрямована на благородну справу – забезпечення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах. ...Читати далі»
 • Цього року я закінчую одинадцятий клас. Час, проведений у школі, – це все моє свідоме життя. ...Читати далі»
 • Кандидат психологічних наук, доцент РДГУ Галина Рудь була серед тих 32 успішних жінок, які цієї неділі отримали нагороди під час традиційної Асамблеї «Жіноче обличчя Рівненщини». ...Читати далі»
 • Дитячий сміх, шум і веселощі, море запитань звідусіль, допитливих оченят, спритних пальчиків, що норовлять до всього доторкнутися, увімкнути яскраві кнопки – такими емоціями насичена подорож групою компаній «РЕНОМЕ» під назвою «Майстри нашого міста». Вчора, 25 травня, у неї відправились 22 учні 6 класу рівненської ЗОШ №9....Читати далі»
 • Сьогодні рівненські патрульні поліцейські прозвітували за перший місяць своєї служби. Майже 7 тисяч опрацьованих подій, з яких 4 тисячі 500 – за викликом, а 2320 – це виявлені поліцейськими правопорушення – доробок, вартий, щоб пишатися новій правоохоронній службі....Читати далі»
 • Наразі прощання із загиблим в АТО Миколою Кулібою та його побратимом відбувається у Києві. Після цього вже машина з тілом поїде у напрямку до Рівного. Усі хто, хоче віддати шану Герою можуть прийти у Рівне на Майдан Незалежності. Прощання заплановане орієнтовно на 18 годину....Читати далі»
 • Попри те що Рівнерада відповідно до закону про декомунізацію ще в лютому прийняла рішення про перейменування 29 вулиць міста, які уособлювалися з тоталітарним режимом минулого, мешканці деяких з них досі висловлюють своє невдоволення. Це стосується й жителів вулиці Мірющенка, яку назвали на честь загиблого в АТО викладача НУВГП Миколи Карнаухова. ...Читати далі»
 • Від редакції: Цей лист – скоріше знак, ніж виняток. Рівнянці вже несила воювати з велетенською будовою, запроектованою коло її маленького будиночка. Точніше – із забудовниками, які настирно хочуть притулити на клаптику землі по сусідству з нею відразу дві споруди. Такий сюрприз задумав власник магазину-одноповерхівки на вулиці Олекси Новака (колишньої Приходька). От що цікаво: жінка стверджує, що нахабно зазіхає на її права та права її сусідів забудовник. Доводить, що закон не дозволяє будувати так, що світло сонця більше не потрапить до її вікон і двору. Чи можна будувати так і чи законно видавали дозвіл забудовнику? Про це ми офіційно запитали в керівництва управління містобудування і архітектури міста та у Державної архітектурно-будівельної інспекції. Так от: інспекція категорично каже – ні, а представник архітектури – можна! Де правда – хай розсудять читачі. І хай скажуть «відповідні органи», чи можна один і той самий закон читати двояко. Їм, сподіваємося, така історія теж буде вкрай цікавою. ...Читати далі»
 • Дармового й дешевого газу стало ще менше
  26.05 09:39
  Економіка, Суспільство
  Пільговикам та споживачам, які отримують субсидії, варто знати, що з 1 травня цього року в ті норми і коефіцієнти, які застосовуються при призначенні субсидій та пільг, знову внесено зміни. Звичайно, не в бік підвищення....Читати далі»
 • 1. Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка; кадастровий номер 5610100000:01:013:0170. Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Рівне, вул. Гагаріна, 39. Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки для продажу у власність шляхом викупу власником нерухомого майна, розміщеного на оцінюваній земельній ділянці. Телефон (факс), електронна адреса замовника конкурсу: 0(362) 63-59-16; ukv.rivne@qmail.com Кількість земельних ділянок: 1 (одна). Розмір земельної ділянки усього: 277,0 кв.м Місце розташування земельної ділянки: м. Рівне, вул. Гагаріна, 39. Цільове призначення земельної ділянки: для реконструкції будівлі складу під виробничо-складські та офісні приміщення з подальшим обслуговуванням. Правовий режим земельної ділянки: комунальна власність. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 307 986,18 грн. Наявність об’єктів, відомості про які містять державну таємницю: нема. Дата, на яку проводиться оцінка майна: 31.05.2016....Читати далі»
 • Субсидії нарахують по-новому
  26.05 09:24
  Суспільство
  Усім, хто розраховує на субсидії, щоб з їхньою допомогою справитись із непосильними комунальними платежами, варто знати: у справі їх призначення багато що змінилось. Що конкретно, про це ми розпитували начальника міського управління праці та соцзахисту Віру МЕЛЬНИК. ...Читати далі»
 • 1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення гаража площею 42,8 кв. м, розташоване на вул. Малорівненській, 79 у м. Рівне. Балансоутримувач: Комунальне підприємство «Профдезінфекція» Рівненської міської ради. Вартість 1 кв. м об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 31.03.2016 становить 1 285,24 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Мета використання: розміщення гаража, складу....Читати далі»
 • Про те, що цього місяця мінімальні пенсії зростуть, відомо вже з півроку. Цей час настав: мінімальна пенсія з травня збільшилася на 56 гривень – було 1074 гривень, стало 1130. Проте у зв’язку з підвищенням мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму у людей виникло чимало запитань....Читати далі»
 • З наших зарплат навіть кури вже не сміються
  26.05 09:10
  Економіка, Суспільство
  Із цього місяця українці отримали «щедрий» подарунок – підвищення мінімальної заробітної плати. Вона зросла на 72 гривні і тепер становить 1450 гривень замість 1378. Тобто мінімальна зарплата українців тепер сягнула приблизно 58 доларів США. ...Читати далі»
 • Одне з двох: або дешево, або якісно, або дешево
  26.05 08:57
  Економіка, Суспільство
  Хто і як обслуговуватиме будинки рівнян – вибір за мешканцями. Мудрий вчиться на чужих помилках, а дурний – на своїх. Ця народна мудрість неабияк актуальна нині, коли мешканці багатоповерхівок стоять на роздоріжжі: кому довірити управління своїми будинками. Цим же шляхом свого часу пройшли країни Балтики, щоправда, своїм. Латиші, наприклад, 90 відсотків управлінського ринку віддали муніципальним компаніям, а литовці – в руки приватних фірм. Хто з них опинився у виграші, а хто змінив шило на мило? Однозначну відповідь на це запитання можна було знайти на презентації міжнародної групи підприємств «CIVINITY» та її дочірньої компанії ТОВ «Балтія-Сервіс». ...Читати далі»
 • Депутатам поставили нулі
  26.05 08:48
  Суспільство
  Колектив Облводоканалу не «повівся» на політиків, а вирішив залишити на посаді директора перевіреного на ділі спеціаліста ...Читати далі»
 • Навчальний рік 2015-16 добігає кінця і вже стає історією. Завтра у школах пролунає останній дзвінок, а в суботу відкружляють у вальсах випускні, і вчителі та учні зітхнуть чи то з полегшенням, чи то з жалем – хто як. Все залежить від тієї обставини, хто і що залишив за порогом цього навчального року. ...Читати далі»
 • Немає жодного тижня, щоб комунальники не звітували про початок чи завершення благоустрою відразу кількох дворів і вулиць. ...Читати далі»
 • Депутати ускладнили життя чиновникам
  26.05 08:36
  Право, Суспільство
  Цього понеділка у сесійній залі Рівнеради відбулася третя «серія» «саги про регламент». ...Читати далі»
 • Звання «Заслужений діяч науки і техніки України» з нагоди Дня науки удостоєний завідувач кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, доктор технічних наук, професор Леонід Кожушко....Читати далі»
 • Від чого треба захищати у наш час дітей? Не голодуємо, війна далеко, слава Богу, в дітей є навіть те, про що їхні батьки та дідусі-бабусі колись і не мріяли. Яскраві іграшки, цукерки, гарний одяг, чудові меблі, книги і комп’ютери. А що вже казати про розваги! Здається, дата, за якою числиться в календарі День захисту дітей, стосується нас мало. Як виявилося, рівняни думають не так. ...Читати далі»
 • В будинку дитини на своїх майбутніх батьків чекає маленький Андрійко. Йому ще нема й року, а вже сирота. Мати-зозуля втекла, щойно давши йому життя. У службі у справах дітей сподіваються, що незабаром знайдуться батьки, для яких малюк стане рідним. На обліку тут є одинадцять рівненських сімей, які мріють стати батьками. А якраз усиновлення є пріоритетною формою влаштування сиріт. У маленьких дітей, такого віку, як Андрійко, більше шансів потрапити в сім’ю, адже більш охоче беруть саме малюків. У старших діток, які залишаються сиротами при живих батьках, таких шансів менше. ...Читати далі»
 • Тренінг – семінар на тему «Стрес: наслідки та методи його подолання» провели для слухачів РЦПТО ДСЗ, що навчаються в Олександрійському навчальному відділенні....Читати далі»
 • Четверо чоловіків у масках та зі зброєю сьогодні вночі увірвалися в будинок подружжя в селі Кухітська Воля, що у Зарічненському районі. Невідомі зв’язали батьків і дітей та вимагали гроші. Вистреливши дружині у ногу, розбійники забрали 20 тисяч доларів США та зникли. ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?