Архів новин | Газета 7 Днів
2016 - Липень - 06
З вікон на другому поверсі йде густий чорний дим. Працівники поліклініки розповідають, що пожежа трапилась у лабораторії, де працюють зубні техніки.
...Читати далі»- Адмінкомісія присудила штрафи двом продавщицям пива малолітнім, нічному меломанові й дрібному хуліганові06.07 13:35Суспільство
У вівторок провела липневе засідання адмінкомісія Рівненського міськвиконкому.
Двох продавщиць із двох кафе було притягнуто за те, що продали кожна по пляшці пива неповнолітнім. Обом дівчатам, які, до речі, визнали вину і написали у поясненнях, що більше так не коїтимуть, призначили найменшу міру покарання – штрафи по 510 гривень кожній. На перший раз, бо за таке могли би припаяти аж по 1700.
...Читати далі» У Басівкутському озері крім кишкової палички знайшли сальмонелу і гельмінтів.
...Читати далі»Жертвою аферистів стала 77-річна бабуся, яка перейнявшись чужою бідою, дала гроші в обмін на сумку з документами. Та, коли виявила там туалетний папір, звернулась до поліції.
...Читати далі»- Проти «комунального геноциду» борються сьогодні у Києві рівненські профспілки06.07 11:22Суспільство
Федерація профспілок Рівненської області сьогодні, 6 липня, приєдналася до всеукраїнської попереджувальної акції протесту Федерації професійних спілок України проти підвищення тарифів.
...Читати далі» Сьогодні в Рівному відбулася презентація проекту реконструкції стадіону «Авангард». Наочно переконатися, яку роботу вже зроблено, прийшли міський голова Рівного Володимир Хомко, відомий прихильник футболу і футбольний меценат, міський депутат Олександр Нестерук, президент ФК «Верес» Олексій Хахльов та представники громадськості. А презентував проект реконструкції головний архітектор компанії «АртПростір» Олексій Олексюк.
...Читати далі»- Фотозвинувачення: у центрі Рівного зламану лавку не ремонтують і не демонтують06.07 08:09Суспільство
На тролейбусній зупинці на майдані Незалежності, чи то вандали постаралися, чи то вже від «старості» зламалась лавка.
...Читати далі» У центрі Рівного біля Шевченка можна протягом дня безкоштовно скуштувати каву «Нескафе».
...Читати далі»Повернулася делегація міста Рівного з Аджарії, з міста Кобулеті. Делегати прибули до Грузії на запрошення мерії міста, на свято Кобулетоба, присвяченого дню міста.
...Читати далі»Вчити голів ОСББ розпочав Ресурсний центр ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне». Про це розповіла на свій сторінці у Фейсбук Галина Похильчук, секретар ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне».
...Читати далі»Станом на сьогодні на перехресті вулиць Макарова та Корольова ведуться ремонтні роботи, проводиться заміна бордюрів та асфальтування пішохідної доріжки. Роботи виконують спеціалісти Рівненського міського шляхово-експлуатаційного управління.
...Читати далі»- Сьогодні відбудеться відеопрезентація ескізного проекту реконструкції стадіону «Авангард»06.07 05:57Спорт
Покажуть ескізний проект реконструкції о 10 годині в залі засідань міськвиконкому.
...Читати далі» - У п’ятницю через Рівненщину пройде навколосвітній велотур «Україна без сиріт»06.07 05:48Суспільство
У Рівному велоколону зустрінуть близько 12 години.
...Читати далі»