Архів новин | Газета 7 Днів
2016 - Серпень - 10
Свято меду і трав «Золотіївські ряди» відбудеться на цих вихідних, 14 серпня у Рівному, в мікрорайоні Золотіїв
...Читати далі»Здається, будь-якому ремеслу можна навчитися. Але чи так просто навчитися кувати, скажімо, квіти з металу? Дивлячись на вироби випускників РЦПТО ДСЗ, не перестаєш дивуватися та вражатися: у кожному візерунку, у кожній деталі – частинка душі майстра, його заповітна мелодія.
...Читати далі»Поліцейські викрили чотирьох шахраїв, які під приводом продажу автомобілів і сільгосптехніки на умовах лізингу, незаконно заволоділи коштами громадян. Тепер за їхні діяння їм «світить» до восьми років позбавлення волі.
...Читати далі»У шести дитсадках Рівненського району планують відкрити додаткові групи.
...Читати далі»Взяти грабіжників по гарячим слідам допомогли небайдужі рівняни.
...Читати далі»Вчора цей військовий підрозділ – 55-й окремий лінійно-вузловий полк зв’язку – відсвяткував 75-річчя з дня створення.
...Читати далі»Пограбування сталось вчора, 9 серпня, в аптеці, що в терапевтичному корпусі міської лікарні на вулиці Карнаухова. Грабіжник, втікаючи від правоохоронців, одного з них підстрелив, а після цього вистрелив собі в голову і сьогодні помер у лікарні.
...Читати далі»Назва регуляторного органу: виконавчий комітет Рівненської міської ради.
...Читати далі»«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.03.2009 № 35 “Про затвердження орендних ставок за використання нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного”»
...Читати далі»Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 10.03.2009 № 35 «Про затвердження орендних ставок за
використання нерухомого майна, що є власністю територіальної громади м. Рівного»
...Читати далі»У зв’язку капітальним ремонтом доріг у Рівному буде обмежено рух транспорту на декількох вулицях.
...Читати далі»- На Рівненщині піротехніки знешкодили чергову мінометну міну часів Другої світової війни10.08 08:20Суспільство
Вчора, 9 серпня, о 15:20 співробітники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Рівненській області, у знешкодили у безпечному місці одну мінометну міну калібром 82мм. часів Другої світової війни.
...Читати далі» Прогноз погоди на 10 – 12 серпня 2016 року.
...Читати далі»«Через служіння ближньому досягається служіння БОГУ» – таку назву матиме перший З’їзд людей із обмеженими можливостями, що організовує Рівненська єпархія православної церкви.
...Читати далі»