Архів новин | Газета 7 Днів
2016 - Вересень - 09
Рівненський дзюдоїст Олександр Косінов (вагова категорія до 81 кг) у двобої за бронзову нагороду не залишив жодного шансу іранському спортсмену Саїду Оміду Нурі Жафару.
...Читати далі»У другій день змагань скарбничка рівненських паралімпійцев поповнилася срібною нагородою.
...Читати далі»- Загальноміські заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту09.09 18:00Життя, Спорт, Суспільство
Завтра рівнян та гостей міста запрошують поспостерігати за змаганнями з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
...Читати далі» Вчора, 8 вересня, відбувся черговий турнір з мініфутболу між працівниками РЦПТО ДСЗ та мешканцями гуртожитку.
...Читати далі»На Параолімпіаді в Ріо-де-Жанейро українські спортсмени продовжили відзначатися перемогами.
...Читати далі»Сьогодні в місті сумний день: Рівне поховало Володимира Мороза – міського голову у 1993–1998 роках.
...Читати далі»- Підняли на ноги всі рівненські медичні та аптечні установи, щоб урятувати рівнянина, який захворів на ботулізм09.09 13:36Здоров'я, Суспільство
Зафіксований у Рівному перший цього року випадок ботулізму пролив світло на кричущу проблему медикаментозного забезпечення. Щоб врятувати 29-річного рівнянина, у якого виявили ботулізм, медикам центральної міської лікарні Рівного довелося підняти на ноги всі місцеві медичні та фармацевтичні установи.
...Читати далі» Ольга Земляк та Богдан Бондаренко та за підсумками голосування стали відомими імена найкращих легкоатлетів України в серпні місяці, повідомляє Федерація легкої атлетики України.
...Читати далі»Це вже четвертий цього року випадок у нашому місті, коли люди потерпають від летючих мишей.
...Читати далі»Давно минули часи, коли для занять фізкультурою чи спортом достатньо було одного лише бажання. Сьогодні, як висловився начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук, щоб заманити дітей до спортзалу, необхідно створити відповідні умови.
...Читати далі»Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – це три маленькі кабінети й затишний коридорчик із кріслами та вазонами в адмінприміщенні на вулиці Шевченка, 45. Сім співробітників: директорка Людмила Талт та спеціалісти центру, які день у день працюють із «кризовими» сім’ями, дітьми та молоддю. Психологи відповідають на дзвінки на «Телефоні довіри». Це – центр ззовні.
...Читати далі»Сьогодні за медалі Паралімпіади в Ріо змагатимуться рівненські дзюдоїсти Ірина Гусєва (вагова категорія до 63 кг), Олександр Косінов (вагова категорія до 81 кг) та плавчиня Катерина Ткачук (100 м на спині).
...Читати далі»У перший день Паралімпійський ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро українські спортсмени здобули дев'ять медалей: золота, срібна та 7 бронзових.
...Читати далі»