Архів новин | Газета 7 Днів
2016 - Грудень - 06
– Двадцять три роки в Україні лише розвалювали армію. В останні два трагічні роки події на сході примусили політичне керівництво країни і весь український народ задуматись над тим, що треба мати достойні Збройні Сили, які б не тільки числилися на папері, але й могли виконувати бойові завдання. Тепер, підтримані державою і волонтерами, і всім народом наші Збройні сили зміцніли й розвиваються. Ми всі пройшли через горнило Афганської війни, здавалося, що хоч діти вже такого не побачать. Так само, як наші батьки, які пройшли Другу Світову, казали: «Хоч би не було війни, був мир». Та вже і нашим дітям доводиться зі зброєю в руках відстоювати суверенітет країни. Сьогодні кілька із цих хлопців серед нас. Вони – справжні чоловіки і воїни.
Так Сергій Зінич, голова Рівненської міської організації Української спілки ветеранів Афганистану відкрив сьогодні урочистості з нагоди дня Збройних сил. У світлиці міського територіального центру зібрались воїни-афганці, кілька солдат-учасників АТО, і ветерани Вітчизняної, в більшості – жінки.
...Читати далі»- Менше місяця часу залишилося у рівнян щоб скористатися правом отримання податкової знижки06.12 15:14Економіка
Цьогоріч 1299 рівнян подали до податкової інспекції декларації з метою отримання податкової знижки. На сьогодні 1245 громадянам вже повернули кошти в сумі 1,4 мільйони гривень.
...Читати далі» До Варашського відділення поліції п’ятого грудня надійшла заява 31-річного місцевого мешканця, що напередодні вночі по мікрорайону Вараш його пограбував чоловік, який забрав його мобільний телефон.
...Читати далі»У п’ятницю, 2 грудня 2016 року в Рівненському міському Палаці культури було проведено відкритий кубок гумору Рівного. В якому взяли участь команди з Рівного, Гощі та Вараша.
...Читати далі»Гроші у доларах, євро та швейцарських франках він зберігав у банківській комірці.
...Читати далі»Невідомі зламали сайт Державної казначейської служби України. Зараз сайт www.treasury.gov.ua не відповідає. Повідомляє сайт zaxid.net.
...Читати далі»Напередодні ввечері сталась ДТП на перехресті вулиць Князя Володимира та Уласа Самчука. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Рівного.
...Читати далі»Сьогодні на спецлінію «102» о дев’ятій ранку зателефонував схвильований хлопчик, який повідомив, що зник його шестирічний брат.
...Читати далі»- У Рівному відбулося урочисте відкриття Фіналу 85-го чемпіонату України з шахів серед чоловіків06.12 12:33Суспільство
Два тижні шахові турніри проходитимуть між учасниками зі Львова, Одеси, Мукачева, Харкова, Полтави та Чорноморська – переможцями обласних чемпіонатів.
...Читати далі» З нагоди святкування 25 річниці Збройних Сил України відбулися урочистості за участю військовослужбовців Рівненського гарнізону, ветеранських організацій, керівників місцевої влади, волонтерів.
...Читати далі»- Звернення до Президента про мораторій на експорт лісу-кругляку: радикалів не підтримали, «Свобода» запропонувала своє06.12 11:47Суспільство
На початку пленарного засідання десятої сесії Рівнеради представник Радикальної партії Володимир Кудрін наполіг, аби до порядку денного включили питання про звернення від рівненських міських обранців до Президента України щодо недопущення скасування мораторію на експорт необробленої деревини.
...Читати далі» Прогноз погоди на 6 - 9 грудня 2016 року від Рівненського обласного центру з гідрометеорології.
...Читати далі»Після завершення розгляду довгострокових програм на сесії Рівнеради було оголошено перерву. Одразу після неї депутат Микола Бляшин висловив зауваження щодо порушення термінів оприлюднення більшості цих документів.
...Читати далі»Днями до податківців міста Рівного на «День відкритих дверей» завітали учні Рівненської ЗОШ № 9. Зустріч розпочалась в Центрі обслуговування платників податків, де фахівці ДПІ у м. Рівному розповіли про роботу ЦОП, детально зупинившись на електронних сервісах для платників податків та адмінпослугах, що надаються відвідувачам Центру.
...Читати далі»Двоє жителів Старого Села Рокитнвського району близько третьої години дня п’ятого грудня, завдавши ударів і погрожуючи ножем односельчанину, відкрито заволоділи трьома тисячами доларів США. Поліцейські проводять оперативні заходи щодо встановлення місця перебування нападників.
...Читати далі»Спочатку Рівнерада не підтримала Муніципальну програму сталого розвитку.
...Читати далі»Депутати Рівнеради не стали розглядати окремо по кожній кандидатурі питання про затвердження земельних ділянок учасників бойових дій в АТО.
...Читати далі»- У фінансування капремонтів рівненських багатоповерхівок наступного року вкладуть на 10 мільйонів гривень більше06.12 10:10Суспільство
На сесії Рівнеради триває суперечка щодо окремих позицій Муніципальної програми сталого розвитку.
...Читати далі» Міська рада Рівного на сьогоднішньому другому пленарному засіданні десятої сесії Рівнеради затвердила вже більш як десяток довгострокових програм розвитку різних сфер життєдіяльності міста.
...Читати далі»Щойно депутати Рівнеради відхилили питання про надання субвенції залізниці за перевезення залізничним транспортом рівненських пільговиків.
...Читати далі»На сесію Рівнеради звернулись мешканці будинку № 57 на вулиці Соборній. Вони вже два роки відстоюють свій підвал.
...Читати далі»У Рівному розпочалася сесія Рівнеради. Проте зібравшись у сесійній залі, депутати так і не змогли приступити до роботи.
...Читати далі»З початку року сервісними центрами МВС Рівненської області зареєстровано 12 електромобілів.
...Читати далі»Цього року в центральній частині міста буде дві ялинки. Традиційна міська на майдані Незалежності та друга – поруч із торговельним центром «Злата Плаза».
...Читати далі»