Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2016 - Грудень - 14

 • Депутат Рівненської міської ради від партії БПП «Солідарність», голова облдержадміністрації Олексій Муляренко 9 грудня зустрівся з виборцями округу № 27 міста Рівне, аби публічно прозвітувати про свою депутатську діяльність протягом листопада 2015 – грудня 2016 року. Незважаючи на те що зустріч відбувалась у п’ятницю ввечері, зібралися, щоб поспілкуватися зі своїм депутатом, понад сотня людей.

  ...Читати далі»
 • Годину тому оголосили результати конкурсу на право перевезення пасажирів на двох автобусних маршрутах та на п’яти об’єктах конкурсу (до кожного об’єкта входить певна кількість оборотних рейсів на вигідних, помірно прибуткових та майже збиткових маршрутах) маршрутними таксі.

  ...Читати далі»
 • Податківці Рівного звертають увагу громадян, що надання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватись ними  як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця фізичною особою – підприємцем. Статті 170, 172 Податкового кодексу визначають особливості нарахування та оподаткування доходів від надання в оренду рухомого та нерухомого майна.

  ...Читати далі»
 • Любити і допомагати
  14.12 14:37
  Суспільство

  Такий девіз і правило життя у волонтерів із міського територіального центру соціального обслуговування.

  ...Читати далі»
 • Кандидатам, які мають бажання увійти до складу атестаційної комісії ГУНП в Рівненській області, необхідно заповнити анкету.

  ...Читати далі»
 • 18 грудня на майдані Незалежності відбудеться передноворічний ярмарок «Рівне — місто дружби». У рамках програми зміцнення і розширення грузинсько-української дружби з метою розвитку торгово-економічного і культурного співробітництва між двома країнами.

  ...Читати далі»
 • З 6 по 13 грудня в місті Аланія (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. В змаганнях приймала участь національна збірна команда України, до складу якої входять провідні спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України: Роман Куров, Галина Галінська, Ольга Чайковська, майстер спорту України міжнародного класу Роман Набухотний, Уляна Ціздин та майстер спорту України Світлана Коробкова.

  ...Читати далі»
 • Слухачі Гощанського навчального відділення РЦПТО ДСЗ за професією «Коваль ручного ковальства» мають чудову нагоду в період навчання спілкуватися із метрами ковальства та переймати досвід, науку і кращі традиції майстерності. Завдяки ініційованим навчальним закладом і, зокрема, майстром виробничого навчання Сергієм Торулею міроприємствам майбутні майстри відвідують різноманітні виставки, приймають участь у вітчизняних та зарубіжних фестинах, мають екскурсії та зустрічі на підприємствах Рівненщини та сусідніх регіонів.

  ...Читати далі»
 • Із різаною раною живота до місцевого фельдшера ввечері 10 грудня звернувся 34-річний житель села Бутейки Сарненського району.

  ...Читати далі»
 • Виховаці школи інформатики Палацу дітей та молоді  члени команди команди юнацько-молодіжниого відеоблогу PDM Leaks створили соціальний рекламний ролик акції «Добро на Різдво», автор-мультилікатор – Анастасія Тинник, відповідальний за випуск – Юрій Вишневський.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?