Архів новин | Газета 7 Днів
2017 - Лютий - 27
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Тетяни Самсонюк «Полонені вересня 1939-го». У книзі розповідається про долі 19 кадрових військовослужбовців та резервістів Війська Польського в часи політичних репресій на території Рівненщини в 1939–1941 рр. Повідомляє прес-служба обласної ради.
...Читати далі»- На Рівненщині військові провели для школярів майстер-клас з тактичної медицини та дій в екстремальних умовах27.02 14:27Суспільство
В одній із шкіл найвіддаленішого району Рівненщини за участю групи бійців військової частини місцевого гарнізону проведено ряд занять з тактичної медицини, поведінки осіб в екстремальних умовах, захисту від зброї масового ураження, мінно-вибухової безпеки.
...Читати далі» Наркоторгівця, який торгував зброєю, затримали у Рівному співробітники Служби безпеки України. Зловмисник входив до угруповання контрабандистів псевдоефедрину, яких оперативники спецслужби викрили наприкінці минулого тижня.
...Читати далі»Одинадцятикласник Здолбунівської школи № 6 Максим Кіпранишин виборов третє місце у Міжнародній олімпіаді з наук про Землю, яка пройшла в японському місті Осака.
...Читати далі»Одразу дві перемоги привезли з Франції вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді.
...Читати далі»Підготуватися до жіночого свята дуже просто. Якщо Ви мрієте потішити своїх близьких, рідних та коханих жінок, зробити їм приємно та ще й вгадати з подарунками, вихід є– у ПриватБанку подбали, щоб святковий подарунок був неповторним.
...Читати далі»Зухвалий напад на таксиста скоїли у листопаді торік четверо зловмисників. Поліцейським вдалося встановити їхні особи та затримати. Як з’ясувалося, на їхньому рахунку ще чотири грабежі. За вcі свої злочинні діяння тепер можуть опинитися на 12 років у в’язниці.
...Читати далі»Управління праці та соціального захисту населення Рівненського Міськвиконкому інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 року №1045«Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» проводиться виплата соціальних стипендій студентам, а саме:
...Читати далі»4-5 березня у нашому місті пройде Чемпіонат області з настільного тенісу серед інвалідів.
...Читати далі»Як ми раніше повідомляли, 24 лютого в Рівному на сталося вбивство.
...Читати далі»Державна фіскальна служба України надала для використання в роботі інформацію щодо законодавчих змін у частині акцизного податку, запроваджених Законами України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в України».
...Читати далі»- Комунальний календар: муніципальні служби міста готують зелені насадження до весни27.02 06:58Суспільство
Працівники тресту зеленого господарства провели обрізку дерев на вулиці Княгині Ольги.
...Читати далі» Ця подія сталася в ніч з 13 на 14 квітня 2016 року. Двоє підлітків намагалися «обчистити» центральний супермаркет в Острозі. Незважаючи на юний вік, неповнолітні досить детально продумали крадіжку, завчасно склали план, підготували спецодяг та знаряддя вчинення злочину, і, для сміливості вжили алкогольні напої. Однак, хлопці не довели злочин до кінця, так як на сигнал охоронної сигналізації до торгівельного центру «Острозький центральний універмаг» прибули працівники поліції.
...Читати далі»Піст розпочався у православних християн і греко-католиків. Він триватиме 49 днів – до 16 квітня. В цей день в 2017 році святкуватимуть Воскресіння Христове (Пасха).
...Читати далі»