Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Лютий - 27

 • Сьогодні у сесійній залі Рівненської міської ради експерти ГО «Антикорупційний штаб» провели відкриту презентацію інтерактивного інструменту для керівників структурних підрозділів, представників виконкому та депутатського корпусу.  Чат-бот «Держслужбовець Тарас» покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок в процесі звітування для суб’єктів декларування. 

  ...Читати далі»
 •  «Послуги Рівненської обласної служби зайнятості у січні 2018 року продовжували отримувати 554 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 425 осіб» - повідомив директор ОЦЗ Іван Ткачук.

  ...Читати далі»
 • Василь Рожко з Рівненщини виборов золото на кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

  ...Читати далі»
 • У Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Рівному постійно відбуваються заходи для молоді. Це Дні відкритих дверей, лекції з основ податкового законодавства, практичні заняття та екскурсії. Цього разу на гостину до податківців завітали студенти другого курсу Рівненського коледжу економіки і бізнесу.

  ...Читати далі»
 • 27 лютого міський голова Рівного Володими Хомко виконав почесне доручення військ оперативного командування «Північ», та нагородив депутата міської ради Олександра Курсика медаллю «За Гідність та Патріотизм». 

  ...Читати далі»
 • У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває унікальний процес - оцінювання майстерності кухарів, які з тих чи інших причин не мають офіційного підтвердження своїх професійних навичок. Днями претенденти із Рівненщини та Луцька демонстрували свої кухарські вміння на базі РЦПТО ДСЗ. До послуг кухарів – навчальна кухня, оснащена сучасним технологічним обладнанням,  навчальний ресторан, а також посуд та інвентар. Кухарі працювали у два етапи: здавали теоретичний матеріал та готували.

  ...Читати далі»
 • На що має право покупець у разі придбання товару неналежної якості та куди звертатися, якщо продавець порушує права споживача в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультує Міністр юстиції Павло Петренко.

  ...Читати далі»
 • Рух нічного тролейбуса буде відновлено в ніч з 19 на 20 березня. У зв'язку з погіршенням погодних умов (різке ниження температури) планово-попереджувальні роботиз ремонту і обслуговуванню контактно-кабельної мережі продовжуються до 18 березня. Рух нічного тролейбуса тимчасово призупинено до повного виконання робіт.

  ...Читати далі»
 • ПриватБанк попередив клієнтів про небезпеку реєстрації та використання шахрайського додатка для Android «Універсальний Мобільний Банкінг», розміщеного в Google Play 14 лютого.

  ...Читати далі»
 • У Рівному відбувся обласний чемпіонат з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами слуху, розумового і фізичного розвитку.

  ...Читати далі»
 • У Рівному навчання основам програмування за проектом «Technology nation» серед педагогів міста завершили учителі другої групи. Серед дев’яти випускників  –  учителі інформатики, математики та учитель початкових класів.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?