Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Квітень - 05

 • Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую про свою роботу за 2017 рік.

  ...Читати далі»
 • Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • Завершення опалювального сезону 2017-2018
  05.04 12:14
  Економіка, Проза життя, Життя

  Завершення опалювального сезону 2017-2018

  Настане достроково.

  ...Читати далі»
 • Майдан Незалежності в обідню пору сьогодні перетворився на велелюдний ярмарок.

  ...Читати далі»
 • Уже третій рік поспіль на Лебединці облаштовують виставку з виготовлених викладачами й учнями дитячої художньої та загальноосвітніх шкіл Рівного велетенських, півтораметрових заввишки, писанок.

  ...Читати далі»
 • Майже 800 працівників міських управлінь, установ і організацій вийшли сьогодні зранку на загальноміську толоку, яка проводиться в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля». А якщо додати до їхнього числа ще й міських депутатів і конторських працівників комунальних підприємств –  міськШЕУ, КАПТ 1728, спецкомбінату і тресту зеленого господарства, то набереться більше ніж тисяча.

  ...Читати далі»
 • Рідним для неї тепер стало Рівне

  На захід України, як каже 51-річна Галина Чередніченко, їх покликав Бог. Чотири роки тому вона приїхала до Рівного разом з донькою і онукою. Жінки втікали від війни, яка розпочалася під їхніми вікнами в Лисичанську, що на Луганщині. Тепер їхнє рідне місто не вважається окупованою територією, але повертатися туди не планують. Рівне стало для них рідним домом.

  ...Читати далі»
 • ЖБК «Маяк» проводить відбір цінових пропозицій на виконання проекту «Капітальний ремонт під’їздів житлового будинку ЖБК «Маяк» № 10 на вул. І. Вишенського у м. Рівне». Пропозиції приймають протягом 2 тижнів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Рівне, вул. І. Вишенського, 10; тел. 068 13 00 717. Рішення про відбір виконавців робіт буде прийнято протягом 10 днів після прийняття пропозицій.

  ...Читати далі»
 • У Рівному традиційними стали загальноміські толоки, які відбуваються зазвичай перед Великоднем. До толоки долучаються державні та комунальні установи міста, громадські організації. Прибирають усі зелені зони міста – парки, береги Усті. Нині саме час, коли закликають вийти на загальноміське прибирання. Отож ми вирішили в рамках рубрики «Голос народу» запитати у перехожих: «Хто в місті повинен прибирати: комунальні служби чи рівняни?»

  ...Читати далі»
 • Жертви пройдисвітів
  05.04 06:25
  Суспільство

  Ними бодай раз у житті стає чи не кожен, хто з головою поринає в передсвяткові клопоти

  Де свято, там неодмінно передсвятковий ажіотаж, що уподібнюється каламутній воді, в якій легко рибку ловити. До яких лише хитрощів не вдаються різної масті аферисти, щоб відносно чесними і нечесними способами поживитися на довірливості людей. У переповненому затурканими пасажирами громадському транспорті та на базарах гастролюють нишпорки. На ринках і в магазинах, демонструючи неабияку віртуозність, покупців оббирають вправні продавці-ілюзіоністи. А центральну вулицю міста заполонили жебраки-професіонали, які здатні розчулити найчерствішу душу. Чим живе перед Великоднем Рівне, з’ясовували журналісти «7 днів».

  ...Читати далі»
 • У нас живе два котики. Мурзика ми взяли по оголошенню, де віддавали кошеня в добрі руки. Але розповім про другого – Пушка. Його я знайшла в під’їзді нашого будинку. Він був у коробочці, заклеєній ізоляційною стрічкою. Почувши звідти шурхіт і тихенький писк, я відкрила коробочку і побачила маленьке, майже сліпе кошенятко.

  ...Читати далі»
 • Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради

  ...Читати далі»
 • Добре, коли є ті, хто спроможний не лише генерувати яскраві ідеї, але й втілювати їх у життя. Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська – саме така. Дякуючи їй, у Рівному започаткували низку ідей, які отримали загальноукраїнське поширення та звучання.

  ...Читати далі»
 • В рамках проведення кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, яка стартувала 1 квітня, Рівненська юстиція оприлюднила антирейтинг підприємств-боржників по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами у Рівненській області. Вони розташовані у містах Рівне та Сарни, Рівненському та Рокитнівському районах.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?