Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Квітень - 19

 • 19 квітня в Рівненському міському палаці культури «Текстильник», що в обласному центрі, відбувся міський етап фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

  ...Читати далі»
 • В офіційний всеукраїнський вихідний день до Рівного завітають гонщики з Польщі, Німеччини, Латвії, Фінляндії та України.

  ...Читати далі»
 • 19 квітня після закінчення пленарного засідання чергової двадцять третьої сесії Рівненської міської ради, очільник Рівного Володимир Хомко завітав у комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги «Центральний» Рівненської міськради та вибрав собі лікаря, який буде надавати первинну медичну допомогу.

  ...Читати далі»
 • Вже завтра ввечері, щойно стемніє, у місті ввімкнуть оновлений фонтан, що за кінотеатром "Україна".

  ...Читати далі»
 • Податківці Рівного інформують суб’єктів господарювання, що 06.04.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.02.2018 № 288 «Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів» (далі – Наказ № 288), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.03.2018 за № 293/31745, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за № 220/28350.

  ...Читати далі»
 • Торік, напередодні свята Перемоги рівнян, які брали безпосередню участь у Другій світовій, було на 40 чоловік більше. 

  ...Читати далі»
 • У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на підсумковому занятті майбутніх підприємців відбувся захист бізнес-планів, які викладач Андрій Подлевський назвав реальними і перспективними. Слухачі за короткий термін навчилися аргументовано планувати власну справу, враховувати економічну ситуацію на ринку, прораховувати витрати і прибутки, передбачати ризики і віднаходити свій, особливий шлях до завоювання клієнтів.

  ...Читати далі»
 • У добру годину народилася душа благословенної творчим сяйвом Тамари Рокітенець. Вона справді має талант, дарований Божою милістю.

  ...Читати далі»
 • Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

  ...Читати далі»
 • ОСББ «Волинської дивізії 31» проводить відбір цінових пропозицій на виконання робіт із капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку № 31 на вул. Волинської дивізії у м. Рівне. Пропозиції приймають протягом 2 тижнів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Рівне, вул. Волинської дивізії, 31; тел. 098 602 15 59. Рішення про відбір виконавців робіт буде прийнято протягом 7 днів після прийняття пропозицій.

  ...Читати далі»
 • Лікарі підуть по хатах
  19.04 08:09
  Здоров'я

  Медики подадуться в народ, щоб до 1 липня підписати декларації з якомога більшою кількістю пацієнтів

  З великої хмари малий дощ. Очікуваного ажіотажу з початком кампанії «Обери свого лікаря» у медичних закладах Рівного не сталося. З нечисленних відвідувачів, які цими днями завітали до центрів надання первинної медично-санітарної допомоги, журналісти «7 днів» зустріли лише декілька таких, хто прийшов підписати декларацію з сімейним лікарем чи дільничним терапевтом. А загалом з 2 квітня, відколи медична реформа перейшла з теоретичної в практичну площину, на позавчорашній день угоди з медиками уклали 1720 рівнян. В міському управлінні охорони здоров’я запевняють, що при нинішніх темпах є можливість укладати 1000 декларацій на день.

  ...Читати далі»
 • Хоча дехто й поділяє популярну в минулому думку про те, що незамінних людей не буває, директор Науково-виробничої фірми «Продекологія» Андрій Лозін дотримується докорінно протилежної точки зору. Тому й свято шанує кожного висококваліфікованого і сумлінного працівника підприємства. Особливо тих, з ким, як кажуть, довелося не один пуд солі з’їсти. До їхнього числа безперечно належить і заступник директора з виробництва Сергій Поздняков, якого колеги привітали цими днями з 60-річчям.

  ...Читати далі»
 • У Рівному є 277 осіб, які рішеннями суду визнані недієздатними чи обмежено дієздатними і яким призначені опікуни.

  ...Читати далі»
 • Про використання революційного прапора ОУН на території міста Рівного

  ...Читати далі»
 • Той простір, в якому ми живемо, не сталий. Він постійно змінюється. І від нас залежить, як саме: на краще чи гірше. Великою мірою на це впливає міська влада, а ще більшою – ми, рівняни. Бо від наших мрій, бажань і уподобань, а головне – нашого бажання підтримати зусилля влади залежить, чи ефективні ці зусилля, чи правильно витрачаються у Рівному гроші, чи досягається від їхнього витрачання конкретний результат. Є рейтинги, які високо оцінюють можливості та надбання Рівного в напрямках і зусиллях, щоб це було охайне, енергоефективне, інвестиційно привабливе, комфортне для життя місто. Та останнім часом ми часто чуємо ще словосполучення «безпечне місто».  Що це таке, «Безпечне місто»? Це стратегія чи реальна програма? Про це та інше кореспондент «7 днів» запитав у автора ідеї безпечного міста секретаря Рівнеради Сергія ПАЛАДІЙЧУКА. 

  ...Читати далі»
 • Днями Рівне приймало відомих у сфері правових наук людей. А все тому, що в Рівненському інституті права Київського університету права НАН України відбулася I Міжнародна науково-практична конференція, присвячена актуальним тенденціям розвитку правової науки в умовах України та Польщі.

  ...Читати далі»
 • Бо далеко не всі власники усвідомлюють свою відповідальність  за життя і безпеку людей, що їздять у цих ліфтах

  Мені охарактеризували цього чоловіка як професіонала ліфтової галузі. І з перших слів стало зрозуміло, що визначення було не помилкове.

  Андрій ЄДІН. 44 роки. З них 17 – у ліфтовому бізнесі. Директор ТОВ «АРМ-ЕКО». Підприємство – багатопрофільне, тому говорити з його директором про ліфти – все одно що з директором школи тільки про один шкільний предмет. Але ми про це говорили, бо це найбільше болить і турбує.

  ...Читати далі»
 •  Україні стрімко розвалюється система доставки періодичних видань. В усіх областях у сільській місцевості закриваються відділення поштового зв’язку. У селах, де стаціонарні відділення зв’язку закриті, передплата на місцеві видання падає вдвічі, а то й утричі – люди відмовляються віддавати гроші за газети, які їм систематично не доставляють.

  ...Читати далі»
 • Сміття переважили
  19.04 06:10
  Суспільство

  Як з’ясувалося, рівняни викидають відходів більше, ніж очікувалося.

  ...Читати далі»
 • В Устю запустили рибу
  19.04 06:03
  Суспільство

  Щоб вона жила, рибу будуть підживлювати багатою на кисень артезіанською водою.

   

  ...Читати далі»
 • Мораторій на рекламу
  19.04 05:59
  Суспільство

  Йдеться про білборди та інші вуличні носії реклами, якими просто переповнене наше місто.

  ...Читати далі»
 • Зозуля – кицька з характером
  19.04 05:53
  Суспільство

  Зозуля з’явилась у нашій сім’ї випадково, але одразу ж упевнено стала претендувати на роль тієї, чиїй волі мають підкорятися всі її члени. Чоловік, який до того визнавав тільки собак, привіз цей рудий згорточок зі словами: «Може, візьмемо? Дітям радість буде...» Це був переконливий аргумент.

  ...Читати далі»
 • Зірки 80-х, німецький диско-гурт «Boney M.» на чолі з першою вокалісткою, Шейлою Боннік, цього року вирушили у великий європейський тур.

  ...Читати далі»
 •  Його запустять ввечері на Чайчиній алеї, що поблизу кінотеатру «Україна». 

  ...Читати далі»
 •  Вартість перевезень пільговиків з Рівного до садових ділянок перевізникам компенсують з міського бюджету.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?