Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Квітень - 30

 • Цього року ЮНЕСКО оголосило Афіни Всесвітньою столицею книги у зв’язку з винятковою якістю програми для представників книжкової індустрії, яку запропонувала грецька столиця. З цієї нагоди Рівненська обласна бібліотека для молоді провела захоплюючу вечірку в грецькому стилі «FreeLibGreeceParty».

  ...Читати далі»
 • Люди не вміють домовлятися
  30.04 13:23
  Суспільство

  Ефективно господарювати в багатоквартирних будинках неможливо, бо люди не вміють домовлятися. Така думка стала найпоширенішою за результатами опитування, яке провів сайт 7d.rv.ua серед рівнян на тему «Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?».

  ...Читати далі»
 • Каретою швидкої медичної допомоги 28 квітня близько 22 години до лікарні доставили шестирічного жителя села Шпанів Рівненського району. Після проходження рентгену медики виявили у нього стороннє тіло, схоже на кулю.

  ...Читати далі»
 • Унікальну нагоду вдосконалити професійні навички та відшліфувати перукарську майстерність отримують слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр)». Щороку майбутні майстри приймають участь у Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол», що відбувається у Києві. І щоразу повертаються додому із перемогою або відзнакою.

  ...Читати далі»
 • Фінальне шоу проекту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 5 травня о 15:30  у "Сталевій Горі"(вул. Відінська 1Б).

  ...Читати далі»
 • Свято птахів відбулося у Рівненському зоопарку вчора. Тематичний захід  «Птахи Рівненського зоопарку» організували працівники звіринця.

  ...Читати далі»

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?